gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Een appje kost je 95 euro

533879ef8d9c20d955d892719ffd4a1d

Fietsend een appje versturen kost je vanaf vandaag 95 euro. De eerste dag zijn er landelijk ook al een aantal bekeuringen uitgedeeld, maar de Fietsersbond Drechtsteden vraagt zich af hoe lang dat gehandhaafd blijft.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op

Volgens Bert Bohlander, van de Fietsersbond, zijn er wel regels gemaakt omtrent het handhaven maar verdwijnt het op korte termijn waarschijnlijk onder de andere werkzaamheden die gedaan moeten worden.

Het gebruik maken van je mobiele telefoon is levensgevaarlijk. En niet iedereen beseft wat voor gevolgen dat met zich mee kan brengen. Voorheen was het zo dat je als automobilist schuldig was bij een ongeval  met een fietser. Als er nu bewezen kan worden dat je als fietser zijnde je telefoon vast had keert de verzekering niets uit, plus je boete van 95 euro die daar nog eens bij komt. Ben je jonger dan 16, dan is het de helft.

Toch denkt de Fietserbond dat het niet lang meer duurt voordat we weer met de telefoon op de fiets zitten.

Lees ook

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.