gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Een appje kost je 95 euro

533879ef8d9c20d955d892719ffd4a1d

Fietsend een appje versturen kost je vanaf vandaag 95 euro. De eerste dag zijn er landelijk ook al een aantal bekeuringen uitgedeeld, maar de Fietsersbond Drechtsteden vraagt zich af hoe lang dat gehandhaafd blijft.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op

Volgens Bert Bohlander, van de Fietsersbond, zijn er wel regels gemaakt omtrent het handhaven maar verdwijnt het op korte termijn waarschijnlijk onder de andere werkzaamheden die gedaan moeten worden.

Het gebruik maken van je mobiele telefoon is levensgevaarlijk. En niet iedereen beseft wat voor gevolgen dat met zich mee kan brengen. Voorheen was het zo dat je als automobilist schuldig was bij een ongeval  met een fietser. Als er nu bewezen kan worden dat je als fietser zijnde je telefoon vast had keert de verzekering niets uit, plus je boete van 95 euro die daar nog eens bij komt. Ben je jonger dan 16, dan is het de helft.

Toch denkt de Fietserbond dat het niet lang meer duurt voordat we weer met de telefoon op de fiets zitten.

Lees ook

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.