gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Een feestje voor ieder kind

8d08c4b6d6045f6e33b6a954f91717a1

Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes nodigt je uit op je eigen kinderfeestje. Op zaterdag 6 oktober zijn alle kinderen tot en met 12 jaar van harte uitgenodigd.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Ieder kind wordt blij van een kinderfeestje met hun vriendjes en vriendinnetjes. Maar voor kinderen uit gezinnen die te maken hebben met financiële problemen is dat niet geheel vanzelfsprekend. Dat moet anders vinden Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes, Leergeld Drechtsteden en ToBe cultuurcentrum.


Daarom organiseren zij het project ‘Kom je op mijn feestje’ en het project wordt feestelijk afgetrapt met het kinderfestival ‘Vier een feestje met ons’ in het Energiehuis.


Het festival begint zaterdag 6 oktober om 13.30 uur en zal geopend worden door Madelief van The Voice Kids. De entree is helemaal gratis je hoeft je zelfs niet van te voren aan te melden. Van 14.00 uur tot 15.45 uur zullen er verschillende workshops gehouden worden en zijn er spelletjes te spelen. Madelief sluit het festival af met een optreden en krijgen de kinderen een surprise.


Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes gaat in het schooljaar 2018-2019 samen met onder andere Stichting Leergeld nog meer kinderfeestjes organiseren voor degene die dat zelf niet kunnen.

Foto: Brenda Roos

Lees ook

ek winnaars pkc

Nederlandse korfballers, met vijf PKC'ers in de ploeg, winnen opnieuw EK

Vijf PKC'ers zijn met de Nederlandse korfbalploeg Europees kampioen geworden. In de finale werd België zaterdag met 27-12 verslagen.

Screenshot youtube rapper

Rapper voor de rechter om reeks babbeltrucs, hij rijdt nu in een Lamborghini

Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

nk20261106NKS04945

Puntje voor FC Dordrecht: doelpuntloos duel met NAC na onstuimige dag

Na teleurstellende weken heeft FC Dordrecht weer eens een puntje gepakt in de Keuken Kampioen Divisie. Na een beladen dag eindigde het thuisduel met NAC Breda doelpuntloos: 0-0. Dat was voor de ploeg van Paul Nuijten het maximaal haalbare.