Dordrecht, Netherlands

Een feestje voor ieder kind

Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes nodigt je uit op je eigen kinderfeestje. Op zaterdag 6 oktober zijn alle kinderen tot en met 12 jaar van harte uitgenodigd.
Aike van den Heuvel | 26 september 2018 11:15 | Aangepast op 26 september 2018 11:15
Ieder kind wordt blij van een kinderfeestje met hun vriendjes en vriendinnetjes. Maar voor kinderen uit gezinnen die te maken hebben met financiële problemen is dat niet geheel vanzelfsprekend. Dat moet anders vinden Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes, Leergeld Drechtsteden en ToBe cultuurcentrum.


Daarom organiseren zij het project ‘Kom je op mijn feestje’ en het project wordt feestelijk afgetrapt met het kinderfestival ‘Vier een feestje met ons’ in het Energiehuis.


Het festival begint zaterdag 6 oktober om 13.30 uur en zal geopend worden door Madelief van The Voice Kids. De entree is helemaal gratis je hoeft je zelfs niet van te voren aan te melden. Van 14.00 uur tot 15.45 uur zullen er verschillende workshops gehouden worden en zijn er spelletjes te spelen. Madelief sluit het festival af met een optreden en krijgen de kinderen een surprise.


Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes gaat in het schooljaar 2018-2019 samen met onder andere Stichting Leergeld nog meer kinderfeestjes organiseren voor degene die dat zelf niet kunnen.

Foto: Brenda Roos

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...

Moestuinherstel Papendrecht komende week van start: geen afgraving, wel schone grond

De proef om meerdere moestuintjes in de streek van PFAS te ontdoen gaat op 19 mei van start in Papen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...