gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Een feestje voor ieder kind

8d08c4b6d6045f6e33b6a954f91717a1

Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes nodigt je uit op je eigen kinderfeestje. Op zaterdag 6 oktober zijn alle kinderen tot en met 12 jaar van harte uitgenodigd.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Ieder kind wordt blij van een kinderfeestje met hun vriendjes en vriendinnetjes. Maar voor kinderen uit gezinnen die te maken hebben met financiële problemen is dat niet geheel vanzelfsprekend. Dat moet anders vinden Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes, Leergeld Drechtsteden en ToBe cultuurcentrum.


Daarom organiseren zij het project ‘Kom je op mijn feestje’ en het project wordt feestelijk afgetrapt met het kinderfestival ‘Vier een feestje met ons’ in het Energiehuis.


Het festival begint zaterdag 6 oktober om 13.30 uur en zal geopend worden door Madelief van The Voice Kids. De entree is helemaal gratis je hoeft je zelfs niet van te voren aan te melden. Van 14.00 uur tot 15.45 uur zullen er verschillende workshops gehouden worden en zijn er spelletjes te spelen. Madelief sluit het festival af met een optreden en krijgen de kinderen een surprise.


Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes gaat in het schooljaar 2018-2019 samen met onder andere Stichting Leergeld nog meer kinderfeestjes organiseren voor degene die dat zelf niet kunnen.

Foto: Brenda Roos

Lees ook

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.