gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Een feestje voor ieder kind

8d08c4b6d6045f6e33b6a954f91717a1

Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes nodigt je uit op je eigen kinderfeestje. Op zaterdag 6 oktober zijn alle kinderen tot en met 12 jaar van harte uitgenodigd.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Ieder kind wordt blij van een kinderfeestje met hun vriendjes en vriendinnetjes. Maar voor kinderen uit gezinnen die te maken hebben met financiële problemen is dat niet geheel vanzelfsprekend. Dat moet anders vinden Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes, Leergeld Drechtsteden en ToBe cultuurcentrum.


Daarom organiseren zij het project ‘Kom je op mijn feestje’ en het project wordt feestelijk afgetrapt met het kinderfestival ‘Vier een feestje met ons’ in het Energiehuis.


Het festival begint zaterdag 6 oktober om 13.30 uur en zal geopend worden door Madelief van The Voice Kids. De entree is helemaal gratis je hoeft je zelfs niet van te voren aan te melden. Van 14.00 uur tot 15.45 uur zullen er verschillende workshops gehouden worden en zijn er spelletjes te spelen. Madelief sluit het festival af met een optreden en krijgen de kinderen een surprise.


Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes gaat in het schooljaar 2018-2019 samen met onder andere Stichting Leergeld nog meer kinderfeestjes organiseren voor degene die dat zelf niet kunnen.

Foto: Brenda Roos

Lees ook

foto artikel brand volkstuintjes

Veel duiven dood bij grote brand, eigenaar ontdaan: ‘Hij is er al 25 jaar mee bezig’

Enorme vlammen, zwarte rook en verwoeste moestuintjes. Omstanders van het volkstuintjescomplex aan de Arie Schaapweg in Dordrecht, waar vrijdag een grote brand woedde, wisten niet wat ze zagen. "Het ging heel fout hier vandaag."

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

baanhoekbrug

Let op: vanaf maandag is fietspad Baanhoekbrug voor 9 maanden dicht

Wie met de fiets van Dordrecht naar Sliedrecht of andersom wil, kan de komende negen maanden geen gebruik maken van de Baanhoekbrug. Het fietspad wordt maandagochtend om 07.00 uur afgesloten, vanwege de aankomende werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

kat2

Vijf vragen over kattenaids, dat oprukt in de regio

Een uitbraak van kattenaids teistert de regio Drechtsteden. Stichting Dieren Steun gaf eerder al aan nog nooit in zo’n korte periode zoveel positief geteste katten in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht te hebben aangetroffen. Vijf veelgestelde vragen over dit virus worden beantwoord.