Dordrecht, Netherlands

Een grote uitdaging voor de nieuwe voorzitter van de Voedselbank: ‘Weten we wel iedereen te bereiken?’

Voedselbank Dordrecht zoekt een nieuwe voorzitter. De huidige voorzitter Matthijs van Muijen stopt er namelijk mee. ¨Ik heb het met heel veel plezier gedaan.”
Alexander Eleveld | 18 november 2021 09:09 | Aangepast op 18 november 2021 09:09
De voedselbank heeft de afgelopen 7,5 jaar veel ontwikkelingen doorgemaakt. Het is volgens Van Muijen steeds professioneler geworden: ¨We zijn eigenlijk een bedrijfje met ruim 150 vrijwilligers dat wekelijks zo’n 300 voedselpakketten maakt. Het is inmiddels een geoliede machine en ik ben trots dat we dat bereikt hebben.”

De functie als voorzitter is ook vrijwillig. Je bent er wekelijks zo’n vijf á zes uur mee bezig volgens Van Muijen. ¨Je bent het boegbeeld bent van de organisatie. Samen met het bestuur en al die vrijwilligers zorg je voor een gevarieerd pakket elke week.” Geïnteresseerden kunnen solliciteren op de

Lees ook

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...