Dordrecht, Netherlands

Een nieuwe editie 'Samen koken, samen eten' Papendrecht gaat van start

Een eerdere editie van 'Samen koken, samen eten' Richard van Hoek
Voorheen was het al een groot succes en nu starten binnenkort weer nieuwe edities van ‘Samen koken, samen eten’ op verschillende locaties in Papendrecht. Tijdens het bereiden en eten van een maaltijd kunnen mensen uit het dorp elkaar ontmoeten en nieuwe mensen te leren kennen. Iedereen is volgens de organisatie welkom.
Redactie Streek 56 | Jasmijn Thomassen | 20 september 2024 13:14 | Aangepast op 20 september 2024 13:14
Onder begeleiding kunnen mensen samen gezonde maaltijden klaarmaken. Zelfs voor hen die niet kunnen koken is er plek, want de tafel moet natuurlijk ook gedekt worden. Het gaat volgens de organisatie namelijk om de gezelligheid.

"Samen koken vind ik super. Het is een leuke, laagdrempelige manier om nieuwe mensen te leren kennen", aldus een deelneemster van een eerdere editie. "Terwijl je groenten aan het snijden bent, maak je heel gemakkelijk een praatje met de anderen. En je leert ook nog eens lekkere nieuwe recepten en kooktechnieken!"

Aankomende editie vind plaats op woensdag 2 oktober in basisschool IKC De Wielen en op donderdag 17 oktober in SBO De Kameleon. Beide avonden starten om 17:00, deelname kost 5 euro per persoon. Aanmelden kan via de gemeente.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Buurt direct in actie bij heftige explosie in Papendrecht

Na de heftige explosie en brand aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht, is de buurt gelijk in ac...

‘Een lastig dilemma’ voor college Papendrecht door vertrek wethouder

Het dorpsbestuur van Papendrecht heeft vandaag gereageerd op het vertrek van wethouder Sophia de Kei...

Raad wil nieuwbouw Van der Palmgebied sneller afronden

De Papendrechtse gemeenteraad wil de herontwikkeling van het Van der Palmgebied versnellen. In dit g...

De Koning ontvangt predicaat 'Koninklijk'

Voor het eerst heeft een Papendrechts bedrijf het predicaat Koninklijk toegekend gekregen. Wouter Ko...

Mees (10) heeft een plan voor meer zonbescherming, gemeenteraad stemt unaniem in

Te veel zon is voor niemand goed. Daarom bedacht de 10-jarige Mees van Veen uit Papendrecht een plan...