Dordrecht, Netherlands

Een ontbijt om met de politiek in gesprek te gaan

De Partij van de Arbeid organiseerde vrijdagochtend in de Crabbehoeve in Crabbehof een wijkontbijt. Ze willen op een wat informelere manier met de burger in contact komen, en dit leek ze een goede manier.
Matthijs Meerman | 22 november 2019 14:39 | Aangepast op 22 november 2019 14:39
“Wij komen wel regelmatig in de wijken, maar we wilden dit combineren met een ontbijt, vertelt Jacqueline van den Bergh van de PvdA. “Dan kan je met elkaar ontbijten en in gesprek gaan. Dat leek ons beter dan iets organiseren met een bepaald thema, we merken dat de mensen deze ongedwongen manier wel waarderen.”

De PvdA wil dit in meerdere wijken gaan doen. “We gaan rustig beginnen, en als het aanslaat gaan we dit ook in andere wijken doen, misschien op een iets andere manier, maar er zal dan altijd een ontbijt aan verbonden blijven.”&t=8s

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...