Dordrecht, Netherlands

Eerste bijeenkomst over The Passion

Het Platform van Dordtse Kerken houdt maandag 19 november een eerste openbare bespreking over de uitvoering van The Passion volgend jaar april.
Gert van der Steen | 12 november 2018 12:35 | Aangepast op 12 november 2018 12:35
Die bijeenkomst is in de Kruiskerk op de Vrieseweg.

Er is een coördinatieteam dat het aanhaken van kerken bij het project moet faciliteren. Secretaris Elly van Wenum denkt op 19 november informatie te hebben ontvangen van de projectorganisatie van de EO en van de gemeente.
En van het Leger des Heils, een van de hoofdsponsoren van The Passion.

Er is ruimte om te brainstormen op deze bijeenkomst en een aanzet te geven tot het vaststellen van een activiteitenprogramma.

De bespreking begint om 20.00 uur.

Lees ook

FC Dordrecht krijgt de positiviteit niet uit Kuijt: 'Gezegd dat ik trots ben'

Een worstelend FC Dordrecht kwam vrijdagavond bij Jong Ajax niet verder dan 0-0. Hoewel een gebrek a...

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...