Dordrecht, Netherlands

Eerste editie Beursvloer Dordrecht

In Dordrecht vindt op maandag 13 november een eerste editie plaats van Beursvloer. Hier worden maatschappelijke instellingen en verenigingen met een hulpvraag die ze niet alleen kunnen oplossen in contact gebracht met bedrijven die deze hulp kunnen bieden.
Gert van der Steen | 16 oktober 2017 12:54 | Aangepast op 16 oktober 2017 12:54
Het is een initiatief van de Stichting Maatschappelijk Betrokken Ondernemen, die in Dordrecht door een aantal grotere bedrijven wordt ondersteund. In Nederland vinden dergelijke evenementen in meer steden plaats, maar voor Dordrecht is het de eerste keer.

Het programma is nog niet definitief bekend, maar zeker is dat er tientallen bedrijven en instellingen aanwezig zullen zijn.

Beursvloer vindt plaats op maandag 13 november van 19.00 tot 22.30 uur bij Ames aan de Mijlweg 33.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Geen racebaan meer en veiligheid voor fietsers: Aanpassingen moeten deze weg veiliger maken

Een einde aan omleidingen en hopelijk een einde aan gevaarlijke situaties op de drukbezette Laan van...

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...

Vrijspraak voor sjoemelen met zand, 'bedrijf had er geen weet van'

De rechter heeft een Papendrechts bedrijf dat werd verdacht van sjoemelen met zand vrijgesproken. Vo...

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen hebben donderdag in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht gedemonstreerd....

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...