Dordrecht, Netherlands

Eerste editie Techniekweek van start

Volgende week vindt de allereerste editie van de ‘Techniekweek Drechtsteden’ plaats.
Jan Bouwens | 2 juni 2015 10:17 | Aangepast op 2 juni 2015 10:17
De week van 8 tot en met 12 juni is gewijd aan promotieactiviteiten voor techniek waarin bedrijven, onderwijs en overheid werken om jongeren voor de techniek te winnen. De week is in het bijzonder georganiseerd om leerlingen van basisscholen enthousiast te maken voor technische opleidingen en beroepen.

Wethouder en Regionaal portefeuillehouder Arbeidsmarktbeleid Bert van de Burgt opent maandag de week in de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark. Op woensdag wordt tijdens een gala de Innovatie Award Drechtsteden uitgereikt. Donderdag bezoeken groep 8-leerlingen toonaangevende bedrijven in de regio. De week eindigt met een opent dag in de Duurzaamheidsfabriek.

Van de Burgt typeert de week op drechtsteden.nl als een "een feestelijk moment waarin bestaande en nieuwe techniekpromotieactiviteiten in de Drechtsteden op de kaart worden gezet."

Meer informatie op www.drechtsteden.nl/de-drechtsteden/techniekweek-2015 en www.duurzaamheidsfabriek.nl

Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...