Dordrecht, Netherlands

Eerste editie Techniekweek van start

Volgende week vindt de allereerste editie van de ‘Techniekweek Drechtsteden’ plaats.
Jan Bouwens | 2 juni 2015 10:17 | Aangepast op 2 juni 2015 10:17
De week van 8 tot en met 12 juni is gewijd aan promotieactiviteiten voor techniek waarin bedrijven, onderwijs en overheid werken om jongeren voor de techniek te winnen. De week is in het bijzonder georganiseerd om leerlingen van basisscholen enthousiast te maken voor technische opleidingen en beroepen.

Wethouder en Regionaal portefeuillehouder Arbeidsmarktbeleid Bert van de Burgt opent maandag de week in de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark. Op woensdag wordt tijdens een gala de Innovatie Award Drechtsteden uitgereikt. Donderdag bezoeken groep 8-leerlingen toonaangevende bedrijven in de regio. De week eindigt met een opent dag in de Duurzaamheidsfabriek.

Van de Burgt typeert de week op drechtsteden.nl als een "een feestelijk moment waarin bestaande en nieuwe techniekpromotieactiviteiten in de Drechtsteden op de kaart worden gezet."

Meer informatie op www.drechtsteden.nl/de-drechtsteden/techniekweek-2015 en www.duurzaamheidsfabriek.nl

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...