Dordrecht, Netherlands

Eerste editie Techniekweek van start

Volgende week vindt de allereerste editie van de ‘Techniekweek Drechtsteden’ plaats.
Jan Bouwens | 2 juni 2015 10:17 | Aangepast op 2 juni 2015 10:17
De week van 8 tot en met 12 juni is gewijd aan promotieactiviteiten voor techniek waarin bedrijven, onderwijs en overheid werken om jongeren voor de techniek te winnen. De week is in het bijzonder georganiseerd om leerlingen van basisscholen enthousiast te maken voor technische opleidingen en beroepen.

Wethouder en Regionaal portefeuillehouder Arbeidsmarktbeleid Bert van de Burgt opent maandag de week in de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark. Op woensdag wordt tijdens een gala de Innovatie Award Drechtsteden uitgereikt. Donderdag bezoeken groep 8-leerlingen toonaangevende bedrijven in de regio. De week eindigt met een opent dag in de Duurzaamheidsfabriek.

Van de Burgt typeert de week op drechtsteden.nl als een "een feestelijk moment waarin bestaande en nieuwe techniekpromotieactiviteiten in de Drechtsteden op de kaart worden gezet."

Meer informatie op www.drechtsteden.nl/de-drechtsteden/techniekweek-2015 en www.duurzaamheidsfabriek.nl

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...