gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste kerstspullen al verkrijgbaar bij speciale kerstwinkel

adbf8932335e3fb7151600657c45dfd2

Hoewel het nog lekker aan het nazomeren is en de vogels nog net niet dood van het dak vallen, is aan de Voorstraat een kerstwinkel geopend, vol met allerlei spullen voor kerst.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Dat de winkel nu al open is, is volgens verkoopster Tinie Bakker niet zo heel gek: “Omdat we nu een hele mooie locatie hebben kan je een winkel niet maar zomaar voor een maand inrichten met kerstspullen. Je hebt daarvoor de tijd nodig, want je hebt er zoveel werk aan om dit aan te kleden en in te kopen. Dus die tijd heb je echt wel nodig.”

Zelf vindt ze het hartstikke leuk om in de winkel te staan “Ik hou van kerst en ben gek op lampjes. Dat vind ik heerlijk.”

Het is in de winkel in het weekeinde een stuk drukker dan doordeweeks. Ze heeft nog geen boze mensen in de zaak gehad die het te vroeg vinden voor een kerstwinkel. “Ik denk als je er niet aan toe bent, je de winkel niet binnenkomt.”

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.