gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste kerstspullen al verkrijgbaar bij speciale kerstwinkel

adbf8932335e3fb7151600657c45dfd2.jpg

Hoewel het nog lekker aan het nazomeren is en de vogels nog net niet dood van het dak vallen, is aan de Voorstraat een kerstwinkel geopend, vol met allerlei spullen voor kerst.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Dat de winkel nu al open is, is volgens verkoopster Tinie Bakker niet zo heel gek: “Omdat we nu een hele mooie locatie hebben kan je een winkel niet maar zomaar voor een maand inrichten met kerstspullen. Je hebt daarvoor de tijd nodig, want je hebt er zoveel werk aan om dit aan te kleden en in te kopen. Dus die tijd heb je echt wel nodig.”

Zelf vindt ze het hartstikke leuk om in de winkel te staan “Ik hou van kerst en ben gek op lampjes. Dat vind ik heerlijk.”

Het is in de winkel in het weekeinde een stuk drukker dan doordeweeks. Ze heeft nog geen boze mensen in de zaak gehad die het te vroeg vinden voor een kerstwinkel. “Ik denk als je er niet aan toe bent, je de winkel niet binnenkomt.”

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.