gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste kerstspullen al verkrijgbaar bij speciale kerstwinkel

adbf8932335e3fb7151600657c45dfd2

Hoewel het nog lekker aan het nazomeren is en de vogels nog net niet dood van het dak vallen, is aan de Voorstraat een kerstwinkel geopend, vol met allerlei spullen voor kerst.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Dat de winkel nu al open is, is volgens verkoopster Tinie Bakker niet zo heel gek: “Omdat we nu een hele mooie locatie hebben kan je een winkel niet maar zomaar voor een maand inrichten met kerstspullen. Je hebt daarvoor de tijd nodig, want je hebt er zoveel werk aan om dit aan te kleden en in te kopen. Dus die tijd heb je echt wel nodig.”

Zelf vindt ze het hartstikke leuk om in de winkel te staan “Ik hou van kerst en ben gek op lampjes. Dat vind ik heerlijk.”

Het is in de winkel in het weekeinde een stuk drukker dan doordeweeks. Ze heeft nog geen boze mensen in de zaak gehad die het te vroeg vinden voor een kerstwinkel. “Ik denk als je er niet aan toe bent, je de winkel niet binnenkomt.”

Lees ook

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

Stookadviesstoplicht Ridderkerk foto

Geen stoplichten in het verkeer, maar als stookadvies: deze gemeente zet ze in

Een stookadvies-stoplicht om aan te geven of het verstandig is om te stoken: In Ridderkerk is het vanaf deze week te zien. In de Gieterijstraat in het dorp staat er zo één, een tweede stoplicht zal wisselend in verschillende wijken worden geplaatst.

raadpapendrecht2

OZB in Papendrecht 15 procent omhoog, ondanks voorstel om stijging te beperken

De onroerendezaakbelasting (OZB) in Papendrecht gaat met 15 procent omhoog, ondanks een voorstel van twee partijen om deze verhoging te beperken. De gemeenteraad heeft donderdagavond de begroting van 2027 definitief vastgesteld.