gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste kerstspullen al verkrijgbaar bij speciale kerstwinkel

adbf8932335e3fb7151600657c45dfd2

Hoewel het nog lekker aan het nazomeren is en de vogels nog net niet dood van het dak vallen, is aan de Voorstraat een kerstwinkel geopend, vol met allerlei spullen voor kerst.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Dat de winkel nu al open is, is volgens verkoopster Tinie Bakker niet zo heel gek: “Omdat we nu een hele mooie locatie hebben kan je een winkel niet maar zomaar voor een maand inrichten met kerstspullen. Je hebt daarvoor de tijd nodig, want je hebt er zoveel werk aan om dit aan te kleden en in te kopen. Dus die tijd heb je echt wel nodig.”

Zelf vindt ze het hartstikke leuk om in de winkel te staan “Ik hou van kerst en ben gek op lampjes. Dat vind ik heerlijk.”

Het is in de winkel in het weekeinde een stuk drukker dan doordeweeks. Ze heeft nog geen boze mensen in de zaak gehad die het te vroeg vinden voor een kerstwinkel. “Ik denk als je er niet aan toe bent, je de winkel niet binnenkomt.”

Lees ook

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

fatbike 1

Komt er een fatbikeverbod in Papendrecht? Gemeenteraad verdeeld over aanpak

Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

Biesbosch MuseumEiland (1)

Biesbosch MuseumEiland maakt kans op Museumprijs

Het Biesbosch MuseumEiland staat in de finale van de VriendenLoterij Museumprijs. Dit jaar maakt het museum kans op de titel ‘Het groene museum’. Tijdens de landelijke publieke stemronde hoopt het museum de hoofdprijs van 100.000 euro te winnen. Het museum neemt het op tegen twee andere musea: Forteiland Pampus bij Muiden en Museum De Bastei in Nijmegen.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.