gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste kerstspullen al verkrijgbaar bij speciale kerstwinkel

adbf8932335e3fb7151600657c45dfd2

Hoewel het nog lekker aan het nazomeren is en de vogels nog net niet dood van het dak vallen, is aan de Voorstraat een kerstwinkel geopend, vol met allerlei spullen voor kerst.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Dat de winkel nu al open is, is volgens verkoopster Tinie Bakker niet zo heel gek: “Omdat we nu een hele mooie locatie hebben kan je een winkel niet maar zomaar voor een maand inrichten met kerstspullen. Je hebt daarvoor de tijd nodig, want je hebt er zoveel werk aan om dit aan te kleden en in te kopen. Dus die tijd heb je echt wel nodig.”

Zelf vindt ze het hartstikke leuk om in de winkel te staan “Ik hou van kerst en ben gek op lampjes. Dat vind ik heerlijk.”

Het is in de winkel in het weekeinde een stuk drukker dan doordeweeks. Ze heeft nog geen boze mensen in de zaak gehad die het te vroeg vinden voor een kerstwinkel. “Ik denk als je er niet aan toe bent, je de winkel niet binnenkomt.”

Lees ook

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.