Dordrecht, Netherlands

Eerste terrasverruimingen goedgekeurd

Bij Vissers Poffertjes is het terras uitgebreid. Dit is een van de terrassen waarbij de verruiming is goedgekeurd. In totaal zijn er zo'n 40 aanvragen ingediend. Hiervan zijn er ongeveer 30 toegekend, zegt de gemeente.
Alka Goos | 10 juni 2020 15:25 | Aangepast op 10 juni 2020 15:25
Jill Conrad, woordvoerder van de gemeente, legt uit dat na het indienen van een aanvraag eerst wordt gekeken of deze compleet is. Als er documenten missen wordt de aanvrager hiervan op de hoogte gesteld door de milieudienst.

Alleen bij een volledige aanvraag wordt de verruiming wel of niet goedgekeurd. Er zijn dus nog ongeveer tien aanvragen die wachten op goedkeuring.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...