Dordrecht, Netherlands

Eerste terrasverruimingen goedgekeurd

Bij Vissers Poffertjes is het terras uitgebreid. Dit is een van de terrassen waarbij de verruiming is goedgekeurd. In totaal zijn er zo'n 40 aanvragen ingediend. Hiervan zijn er ongeveer 30 toegekend, zegt de gemeente.
Alka Goos | 10 juni 2020 15:25 | Aangepast op 10 juni 2020 15:25
Jill Conrad, woordvoerder van de gemeente, legt uit dat na het indienen van een aanvraag eerst wordt gekeken of deze compleet is. Als er documenten missen wordt de aanvrager hiervan op de hoogte gesteld door de milieudienst.

Alleen bij een volledige aanvraag wordt de verruiming wel of niet goedgekeurd. Er zijn dus nog ongeveer tien aanvragen die wachten op goedkeuring.

Lees ook

Trijnie kreeg te weinig geld voor jeugdzorg, is zij de enige ouder?

Ouders die hulp zoeken voor hun hulpbehoevende kinderen ervaren weinig steun van gemeenten. Sterker ...

Meepraten over verbeteringen in jouw buurt? In deze gemeente is dat binnenkort mogelijk

De gemeente Sliedrecht gaat samen met haar inwoners werken aan het verbeteren van buurten. Door te l...

Ian’s woonkamer heeft échte scheepsmasten: ‘Dit mag niet verloren gaan’

Dordrecht telt honderden monumenten. Van beeldbepalende kerken, tot aan historische woonhuizen. Maar...

Op zoek naar een pannenset? Politie waarschuwt voor nepverkoper

De politie waarschuwt inwoners van Ridderkerk voor een man die zich voordoet als een oude bekende en...

Menstruatie-uitgiftepunt verhuist: toegankelijker voor iedereen

Vanaf januari verandert in Alblasserdam één van de vier locaties waar gratis menstruatieproducten ve...

Gemeente doet aangifte na bekladding verkiezingsposters

In de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zijn dit weekend op meerdere locaties verkiezingsposters van de C...