gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste uur in parkeergarages vanaf 20 mei niet meer gratis

cec054dcb9037b0385abb5afd252dc39

In de parkeergarages Achterom, Veemarkt en Spuihaven is het eerste uur parkeren niet meer gratis vanaf woensdag 20 mei.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Deze maatregel was tijdelijk ingevoerd op 9 april in overleg met Ondernemersorganisatie POBD om ondernemers in de binnenstad een steuntje in de rug te geven. Omdat de coronamaatregelingen versoepelen, nemen ook de bezoekersaantallen in de binnenstad toe. Daarom wordt de tijdelijke maatregel weer opgeheven.

In de parkeergarages zijn maatregelen genomen zodat parkeerders de richtlijnen makkelijker kunnen volgen. Er zijn onder meer stickers en strepen aangebracht en er zijn vaste looprichtingen in de garages. Ook de meeste winkeliers hebben regels opgesteld voor hun klanten. De gemeente roept op om deze en algemene RIVM-richtlijnen op te blijven volgen bij een bezoek aan de stad.

foto: Gemeente Dordrecht

Lees ook

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.