gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eerste uur in parkeergarages vanaf 20 mei niet meer gratis

cec054dcb9037b0385abb5afd252dc39

In de parkeergarages Achterom, Veemarkt en Spuihaven is het eerste uur parkeren niet meer gratis vanaf woensdag 20 mei.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Deze maatregel was tijdelijk ingevoerd op 9 april in overleg met Ondernemersorganisatie POBD om ondernemers in de binnenstad een steuntje in de rug te geven. Omdat de coronamaatregelingen versoepelen, nemen ook de bezoekersaantallen in de binnenstad toe. Daarom wordt de tijdelijke maatregel weer opgeheven.

In de parkeergarages zijn maatregelen genomen zodat parkeerders de richtlijnen makkelijker kunnen volgen. Er zijn onder meer stickers en strepen aangebracht en er zijn vaste looprichtingen in de garages. Ook de meeste winkeliers hebben regels opgesteld voor hun klanten. De gemeente roept op om deze en algemene RIVM-richtlijnen op te blijven volgen bij een bezoek aan de stad.

foto: Gemeente Dordrecht

Lees ook

Schip still website

Dit historische schip meert aan in Dordrecht: ‘Stukje Europese geschiedenis’

Het historische schip de Baquet Dumas ligt in Dordrecht. Het schip is slechts één van de drie in zijn soort die nog in het water ligt en kan varen. In de Dordtse Leefwerf moet het schip worden behouden voor de toekomst en daarvoor worden leerlingen van verschillende scholen uit Dordrecht ingezet.

baanhoekbrugverkeerspolitie

Politie haalt man van levensgevaarlijke plek op spoorbrug: 'hij wilde muziek luisteren'

De politie heeft zondag een melding gekregen over een man met vreemd gedrag op de Baanhoekbrug tussen Sliedrecht en Dordrecht. Hoewel de man niet op de brug mocht zijn, bleek hij geen kwade bedoelingen te hebben: hij wilde naar eigen zeggen alleen maar even "tot rust" komen, meldt Rijnmond.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."