gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eigenaar Visser's Poffertjes komt met nieuwe zaak

0bb73b441ada498dab11aaaef93705e2

De al jaren leegstaande tapas-bar Miro, aan het Scheffersplein in Dordrecht, krijgt een nieuwe invulling. Dennis van Buuren, van Visser's Poffertjessalon, belooft een voor Dordtse begrippen revolutionair horeca-concept.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
"Nee, ik zeg er verder nog niet veel over en de naam van de nieuwe zaak houd ik ook nog even voor me. Feit is dat hier zeven dagen per week en zeker in het weekend tot in de nacht wat te beleven zal zijn. Het is een mooi pand met een terras op een top-locatie", aldus Van Buuren.


De nog maar 22-jarige horeca-ondernemer nam twee jaar geleden Visser's Poffertjes over en blies de salon nieuwe leven in. Dat succes smaakt naar meer, liet hij deze zomer weten, maar hij vertelde er ook bij, dat hij net te horen had gekregen dat hij lymfeklierkanker had.


Hij kondigde aan om de strijd met de ziekte aan te gaan en 'gewoon' door te gaan met nieuwe plannen. Enkele weken geleden liet hij weten de kanker al te hebben overwonnen en kondigde "binnenkort nieuws" aan. Dat kwam dus vandaag.


"Miro zit hier schuin aan de overkant, vlakbij Visser's. Dat is wel handig", denkt hij. "Of ik de jeugd in Dordt ga houden? Ach, daar wordt er te lang over gepraat. Een aantal ondernemers, waaronder ik, gaan nu echt het aanbod verbeteren. Dat zal de jeugd opmerken."


De nieuwe zaak gaat pas begin volgend jaar open. Eerst is er op 23 en 24 november nog een Miro Finito weekend. "Dat wordt een waanzinnig festijn met grote namen. Dan kunnen de mensen vast wennen aan een on-Dordts sfeertje...."

Lees ook

baanhoekbruggoed

Baanhoekbrug maanden dicht: hoge hekken en 24/7 beveiligers op komst

De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

sliedrecht

Sliedrechtse coalitie wil eigen zwembad, zondagsopening en kleiner azc

De formerende partijen in Sliedrecht zijn een stap verder in het vormen van een nieuw gemeentebestuur. Ze hebben hun ambities voor de gemeente vastgelegd in een hoofdlijnenmemo. Maar voor hier ook een coalitieakkoord uit voortvloeit, willen de partijen eerst in gesprek met inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties uit Sliedrecht.

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

boodschappenpexels

Winkels in meer gemeenten open op zondag: 'Keuzevrijheid voor ondernemers en inwoners'

Steeds meer gemeenten in onze streek willen ondernemers de mogelijkheid geven hun winkels ook op zondag te openen. Waar momenteel winkels alleen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht open zijn op deze dag, hebben ook Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk nu dergelijke plannen in hun coalitieakkoord staan.