Dordrecht, Netherlands

Eigenaren monumenten gezocht voor Open Monumentendagen

Dordrecht Marketing zoekt monument eigenaren die hun pand willen openstellen tijdens de Open Monumentendagen op 8 en 9 september. Dit is voor het eerst dat ze zo'n oproep doen.
Alka Goos | 20 april 2018 18:00 | Aangepast op 20 april 2018 18:00
"We hebben een uitgebreide lijst met alle monumentale panden in Dordrecht. Dit jaar dachten we: 'laten we eens een oproep plaatsen om te kijken of er monumenten zijn die nog niet op onze lijst staan.'', vertelt Gerben Baaij van Dordrecht  Marketing. 


Het mogen Rijksmonumenten, gemeentelijke monumenten, monumentale gebouwen of beeld bepalende gebouwen zijn die te maken hebben met het thema 'In Europa'.  Eigenaren kunnen zich melden bij Dordrecht Marketing. 

Lees ook

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...

Overvaller dreigt met vuurwapen in slijterij

Een slijterij aan het Van Eesterenplein in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Daarbij is gedrei...

Zwijndrechtenaar, Dordtenaar en Papendrechter aangehouden voor woningoverval in Utrecht

Een minderjarige jongen uit Zwijndrecht, een 19-jarige jongen uit Dordrecht en een 20-jarige jongen ...

Geen racebaan meer en veiligheid voor fietsers: Aanpassingen moeten deze weg veiliger maken

Een einde aan omleidingen en hopelijk een einde aan gevaarlijke situaties op de drukbezette Laan van...

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...