Dordrecht, Netherlands

Einde voor discussieplatform Argu

Dordrecht stopt met discussieplatform Argu. Het gebruik weegt niet op tegen de kosten. Dat vindt het college dat de raad vraagt de proef met Argu niet te verlengen.
Peter Tromp | 3 februari 2017 11:11 | Aangepast op 3 februari 2017 11:11
Het online discussieplatform Argu is bedoeld om ideeën uit te wisselen tussen burgers en tussen burgers en raadsleden. Het is een gemakkelijke manier om meningen te peilen en discussies te volgen. Het college vindt dat dat maar ten dele lukt.

Sociale media

Veel discussies vinden plaats op sociale media zoals Facebook en Twitter. Het college vindt het daarom onnodig om ook nog een apart discussieplatform in gebruik te hebben.

Hoge kosten

De gemeente maakt sinds vorig jaar juli gebruik van Argu. Daar was een jaar eerder via een motie om gevraagd. Het gebruik van Argu kost 20.000 euro per jaar.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...