Dordrecht, Netherlands

Eindelijk belangstelling voor pand V&D

Er komt weer een winkel in het oude pand van V&D. Welke dat is, wordt vooralsnog niet bekend gemaakt.
Peter Tromp | 11 januari 2017 15:20 | Aangepast op 11 januari 2017 15:20
De nieuwe zaak betrekt niet het gehele pand. Toch is wethouder Piet Sleeking tevreden dat er nu een meer structurele invulling is voor het voormalige warenhuis. Hij verwacht dat er ook voor de rest van het gebouw spoedig een invulling wordt gevonden.

Dordrecht zet een expert-team in dat ideeën moet aanleveren om de leegstand van winkelpanden te verminderen. Komend kwartaal worden die besproken met ondernemers en de gemeenteraad.

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente, die dinsdagavond is gehouden in het stadhuis, bleek Dordrecht er in economisch opzicht nog steeds slecht voor te staan. 



Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...