gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eindelijk weer driepunter voor Dordt

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de derde overwinning van het seizoen binnengesleept: 2-1 tegen Go Ahead Eagles.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het zag er in de eerste helft aanvankelijk niet naar uit dat FC Dordt in deze wedstrijd succes zou boeken. Vooral de gasten uit Deventer hadden het initiatief en kregen kansen. Dat betaalde zich na een half uur dan ook uit met een goal van Gynor Plet: 0-1. Dordrecht kwam uiteindelijk toch wat beter in zijn spel en kreeg net voor de rust toch twee goede kansen. Daarvan ging de tweede er ook daadwerkelijk in: Lieder gaf voor op Fortes en die had succes: 1-1.

Met de rentree van Giovanni Korte na weken van blessureleed werd Dordrecht aanvallend sterker. Het kreeg bijna een doelpunt cadeau omdat Schenk nog net niet zijn eigen doelman verraste met een kopbal in eigen doel. De eindfase van de wedstrijd was bijzonder spannend. Beide ploegen kregen nog aardig wat kansen op winst, maar in de blessuretijd was het Sean Klaiber die er ook werkelijk een verzilverde voor Dordrecht: 2-1 en enorme vreugde aan de Krommedijk.

Lees ook

margot smalste huis

Margot woont in het smalste huis van Dordt: 'Alles past erin!'

Hoe smal zou het smalste huis zijn in Dordrecht? Margot de Groot kan het weten, want zij woont al 9 jaar lang aan de Voorstraat in het smalste huis van de stad. Het huis is ruim 2,5 meter breed en heeft in totaal 3 verdiepingen.

fotooverval

Man (21) vrijgesproken van medeplegen overval dankzij liegende medeverdachte

Hij was wel aanwezig tijdens een woningoverval in Alblasserdam, maar toch spreekt de rechtbank Lawand A. (21) vrij. De verdachte dacht namelijk dat hij spullen op ging halen bij het slachtoffer, maar dat bleek een leugen van een medeverdachte.

pichelruilwinkel

Ex-raadslid haalde duizenden euro’s van rekening ruilwinkel, maar verliest kort geding

Ruby Pichel, voormalig raadslid van Forum voor Democratie in Dordrecht, moet bijna 7.000 euro betalen aan LETS Ruilwinkel. Pichel werd daar afgelopen najaar als voorzitter ontslagen en maakte op diezelfde dag ruim 6.000 euro over. Een onrechtmatige daad, zo oordeelde de rechter afgelopen week.

thumbjeeeeeeeee

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

klaasvandoorndam

Hendrik-Ido-Ambacht vernoemt straat naar oud-wethouder

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft een straat vernoemd naar oud-wethouder, waarnemend burgemeester en raadslid Klaas van Doorn. Van Doorn overleed begin dit jaar op 100-jarige leeftijd.

artikelfoto oversteken stadspolders

Omwonenden willen aanpassing bij deze oversteekplaats: 'Je hebt amper tijd'

Bewoners van de Dordtse wijk Stadspolders maken zich zorgen over de voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum De Bieshof. Vooral ouderen en mensen die slecht ter been zijn zouden de overkant niet altijd halen voordat het verkeerslicht weer op rood springt. Volgens omwonenden leidt dat geregeld tot onveilige situaties.