gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eindelijk weer driepunter voor Dordt

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de derde overwinning van het seizoen binnengesleept: 2-1 tegen Go Ahead Eagles.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het zag er in de eerste helft aanvankelijk niet naar uit dat FC Dordt in deze wedstrijd succes zou boeken. Vooral de gasten uit Deventer hadden het initiatief en kregen kansen. Dat betaalde zich na een half uur dan ook uit met een goal van Gynor Plet: 0-1. Dordrecht kwam uiteindelijk toch wat beter in zijn spel en kreeg net voor de rust toch twee goede kansen. Daarvan ging de tweede er ook daadwerkelijk in: Lieder gaf voor op Fortes en die had succes: 1-1.

Met de rentree van Giovanni Korte na weken van blessureleed werd Dordrecht aanvallend sterker. Het kreeg bijna een doelpunt cadeau omdat Schenk nog net niet zijn eigen doelman verraste met een kopbal in eigen doel. De eindfase van de wedstrijd was bijzonder spannend. Beide ploegen kregen nog aardig wat kansen op winst, maar in de blessuretijd was het Sean Klaiber die er ook werkelijk een verzilverde voor Dordrecht: 2-1 en enorme vreugde aan de Krommedijk.

Lees ook

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.