gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eindelijk weer driepunter voor Dordt

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de derde overwinning van het seizoen binnengesleept: 2-1 tegen Go Ahead Eagles.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het zag er in de eerste helft aanvankelijk niet naar uit dat FC Dordt in deze wedstrijd succes zou boeken. Vooral de gasten uit Deventer hadden het initiatief en kregen kansen. Dat betaalde zich na een half uur dan ook uit met een goal van Gynor Plet: 0-1. Dordrecht kwam uiteindelijk toch wat beter in zijn spel en kreeg net voor de rust toch twee goede kansen. Daarvan ging de tweede er ook daadwerkelijk in: Lieder gaf voor op Fortes en die had succes: 1-1.

Met de rentree van Giovanni Korte na weken van blessureleed werd Dordrecht aanvallend sterker. Het kreeg bijna een doelpunt cadeau omdat Schenk nog net niet zijn eigen doelman verraste met een kopbal in eigen doel. De eindfase van de wedstrijd was bijzonder spannend. Beide ploegen kregen nog aardig wat kansen op winst, maar in de blessuretijd was het Sean Klaiber die er ook werkelijk een verzilverde voor Dordrecht: 2-1 en enorme vreugde aan de Krommedijk.

Lees ook

PSX_20260627_020503

Man spuit pepperspray om zich heen, zeven mensen naar ziekenhuis

Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.

Schermafdruk op 2026-06-26 16-49-48

Koningspython gaat op avontuur in Dordrecht

Een opvallende vondst in de Schipbeekstraat in Dordrecht. Vrijdag keek iemand vreemd op toen daar ineens een koningspython over straat kroop. Na een melding is een gespecialiseerd team ingeschakeld om de opvallende oranje-gele slang van ongeveer twee meter lang te vangen. Dat lukte, waarna het dier tijdelijk is ondergebracht bij dierenzorgcentrum Louterbloemen.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.

politie op straat na Marokko

Overwinning Marokko leidt tot feest en verkeersopstoppingen, vijf mensen aangehouden

De politie heeft zaterdagavond vijf mensen aangehouden in het centrum van Dordrecht na de wedstrijd van Marokko op het WK Voetbal. De ploeg won, wat in de stad op verschillende plekken werd gevierd. Daarbij ontstonden verkeersontstoppingen en werden meerdere verkeersovertredingen begaan.

zomerpark gemeente dordrecht

De hele zomer sport en spel in toekomstig Stadspark: ‘Gezellige ontmoetingsplek!’

Om Dordtenaren kennis te laten maken met het nieuwe Stadspark, organiseert de gemeente deze zomer voor het eerst ‘Zomerpark’. Onder die noemer zullen op twee verschillende locaties diverse sport- en spelactiviteiten worden georganiseerd. Daarnaast staan er twee maanden lang allerlei speeltoestellen, waar jong en oud gratis gebruik van kunnen maken.