Dordrecht, Netherlands

Eis Hamza A.: drie jaar

In de strafzaak wegens cocaïnehandel tegen Dordtenaar Hamza A. is gisteren in de Dordtse rechtbank drie jaar cel geëist. Bovendien zou hij zijn winst van 34.000 euro moeten inleveren.
Gert van der Steen | 26 juli 2018 13:23 | Aangepast op 26 juli 2018 13:23
Officier van Justitie Van Veen vond dat er ruim bewijs was dat A. een jaar in drugs had gehandeld. Voor haar stond dat vast uit vier getuigenverklaringen van afnemers en uit getapte telefoongesprekken. Uit een berekening van de gemiddelde dagomzet van A. kon een winst van ruim 34.000 euro worden afgeleid.

A. zelf betoogde dat hij maar drie maanden met deze handel bezig was geweest. Hij zou daar uit geldnood mee begonnen zijn. Volgens hem was deze ‘pluk-ze’-berekening dan ook veel te hoog.

De uitspraak is over twee weken.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...