Dordrecht, Netherlands

Eis Hamza A.: drie jaar

In de strafzaak wegens cocaïnehandel tegen Dordtenaar Hamza A. is gisteren in de Dordtse rechtbank drie jaar cel geëist. Bovendien zou hij zijn winst van 34.000 euro moeten inleveren.
Gert van der Steen | 26 juli 2018 13:23 | Aangepast op 26 juli 2018 13:23
Officier van Justitie Van Veen vond dat er ruim bewijs was dat A. een jaar in drugs had gehandeld. Voor haar stond dat vast uit vier getuigenverklaringen van afnemers en uit getapte telefoongesprekken. Uit een berekening van de gemiddelde dagomzet van A. kon een winst van ruim 34.000 euro worden afgeleid.

A. zelf betoogde dat hij maar drie maanden met deze handel bezig was geweest. Hij zou daar uit geldnood mee begonnen zijn. Volgens hem was deze ‘pluk-ze’-berekening dan ook veel te hoog.

De uitspraak is over twee weken.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...