Dordrecht, Netherlands

EK Shorttrack ten einde

De Nederlandse vrouwen zijn Europees kampioen geworden op de relay. Op het Dordtse ijs versloegen Suzanne Schulting, Rianne de Vries, Yara van Kerkhof en Lara van Ruijven in de finale Rusland en Hongarije. De mannen wisten zilver te bemachtigen.
Jordy Nijenhuis | 13 januari 2019 16:59 | Aangepast op 13 januari 2019 16:59
De vrouwen maakten in de halve finales al behoorlijke indruk. Ze wisten tijdens de finale het hef in handen te krijgen. Het publiek ging daarop helemaal uit hun dak.

De Nederlandse ploeg wist de voorsprong te behouden. Schulting klaarde de klus net nadat ze Europees kampioene allround werd.

Vanavond werden de kampioenen nog eens luid toegejuicht tijdens de prijsuitreiking. Daarmee is een einde gekomen aan het EK Shorttrack 2019 in Dordrecht.

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...