Dordrecht, Netherlands

EK Shorttrack ten einde

De Nederlandse vrouwen zijn Europees kampioen geworden op de relay. Op het Dordtse ijs versloegen Suzanne Schulting, Rianne de Vries, Yara van Kerkhof en Lara van Ruijven in de finale Rusland en Hongarije. De mannen wisten zilver te bemachtigen.
Jordy Nijenhuis | 13 januari 2019 16:59 | Aangepast op 13 januari 2019 16:59
De vrouwen maakten in de halve finales al behoorlijke indruk. Ze wisten tijdens de finale het hef in handen te krijgen. Het publiek ging daarop helemaal uit hun dak.

De Nederlandse ploeg wist de voorsprong te behouden. Schulting klaarde de klus net nadat ze Europees kampioene allround werd.

Vanavond werden de kampioenen nog eens luid toegejuicht tijdens de prijsuitreiking. Daarmee is een einde gekomen aan het EK Shorttrack 2019 in Dordrecht.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...