Dordrecht, Netherlands

Elfde Groot Leerpark Dictee

Het Groot Leerpark Dictee vind dit jaar voor de elfde keer plaats. Donderdag 21 maart komen er weer tientallen taalnerds bij elkaar.
Jordy Nijenhuis | 5 maart 2019 10:42 | Aangepast op 5 maart 2019 10:42
Dit jaar heeft het dictee alles te maken met Dordrecht en met 4 keer 100. Iedereen kan mee doen. Het dictee is namelijk zo toegankelijk geschreven dat het voor iedereen te begrijpen is. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee.


De jury bestaat uit wethouder van onderwijs, Peter Heijkoop, Docent van het Davinci College Kees van der Zwart en directeur van het Wartburg College Herman den Hollander. De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.


Voor wie mee wilt doen kan zich inschrijven tot maandag 18 maart via het Wartburg College.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...