Dordrecht, Netherlands

Elfde Groot Leerpark Dictee

Het Groot Leerpark Dictee vind dit jaar voor de elfde keer plaats. Donderdag 21 maart komen er weer tientallen taalnerds bij elkaar.
Jordy Nijenhuis | 5 maart 2019 10:42 | Aangepast op 5 maart 2019 10:42
Dit jaar heeft het dictee alles te maken met Dordrecht en met 4 keer 100. Iedereen kan mee doen. Het dictee is namelijk zo toegankelijk geschreven dat het voor iedereen te begrijpen is. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee.


De jury bestaat uit wethouder van onderwijs, Peter Heijkoop, Docent van het Davinci College Kees van der Zwart en directeur van het Wartburg College Herman den Hollander. De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.


Voor wie mee wilt doen kan zich inschrijven tot maandag 18 maart via het Wartburg College.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...