Dordrecht, Netherlands

Elfde Groot Leerpark Dictee

Het Groot Leerpark Dictee vind dit jaar voor de elfde keer plaats. Donderdag 21 maart komen er weer tientallen taalnerds bij elkaar.
Jordy Nijenhuis | 5 maart 2019 10:42 | Aangepast op 5 maart 2019 10:42
Dit jaar heeft het dictee alles te maken met Dordrecht en met 4 keer 100. Iedereen kan mee doen. Het dictee is namelijk zo toegankelijk geschreven dat het voor iedereen te begrijpen is. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee.


De jury bestaat uit wethouder van onderwijs, Peter Heijkoop, Docent van het Davinci College Kees van der Zwart en directeur van het Wartburg College Herman den Hollander. De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.


Voor wie mee wilt doen kan zich inschrijven tot maandag 18 maart via het Wartburg College.

Lees ook

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...