Dordrecht, Netherlands

Elfde Groot Leerpark Dictee

Het Groot Leerpark Dictee vind dit jaar voor de elfde keer plaats. Donderdag 21 maart komen er weer tientallen taalnerds bij elkaar.
Jordy Nijenhuis | 5 maart 2019 10:42 | Aangepast op 5 maart 2019 10:42
Dit jaar heeft het dictee alles te maken met Dordrecht en met 4 keer 100. Iedereen kan mee doen. Het dictee is namelijk zo toegankelijk geschreven dat het voor iedereen te begrijpen is. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee.


De jury bestaat uit wethouder van onderwijs, Peter Heijkoop, Docent van het Davinci College Kees van der Zwart en directeur van het Wartburg College Herman den Hollander. De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.


Voor wie mee wilt doen kan zich inschrijven tot maandag 18 maart via het Wartburg College.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...