De klassieke Aston van Elias Ott is gestolen uit de keldergarage aan de Houttuinen. Dat zou rond 9 juli moeten zijn gebeurd.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | 31 juli 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.
Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.
De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.
Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.
Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.
De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.