gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Elke Dordtenaar 2000 euro schuld

De winst van 8 mln euro die de gemeente Dordrecht in haar jaarrekening over 2014 claimt bestaat volgens de VVD alleen op papier. Volgens de liberale fractie is in 2014 juist 3 mln euro méér uitgegeven dan er aan inkomsten is binnengekomen.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
„Het positieve resultaat voelt dan ook een beetje als constateren dat je 200 euro verdiend hebt aan het eind van een dagje winkelen in Dordrecht, terwijl je in werkelijkheid toch echt ook 200 euro hebt uitgegeven aan het met 50% afgeprijsde artikel," zegt VVD gemeenteraadslid Maarten Burggraaf.


Dordrecht heeft volgens de VVD de afgelopen jaren forse investeringen in de stad gedaan en “daar zijn mooie dingen uit voortgekomen.” Ondanks eerdere bezuinigingen in de afgelopen 5 jaar zijn de schulden bij de gemeente toegenomen. De schuld per inwoner steeg het afgelopen jaar met 239 euro tot ruim 2.000 euro per Dordtenaar, zo berekent de VVD. Eén ding staat voor VVD Dordrecht als een paal boven water: het lek moet gedicht worden bij de uitgaven, zodat “de Dordtenaren hun geld zoveel mogelijk zélf kunnen blijven besteden. Het is nu wel zaak om financieel strak beleid te voeren zodat niet onze kinderen hiervan de rekening gepresenteerd gaan krijgen,” aldus de VVD.

Lees ook

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.

overlastgevendgezin

Gezin gelinkt aan drillrap teistert buurt, opnieuw een camera in de straat

Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.

Calvin Raatsie FC Dordrecht

Na jaar op de bank wil nieuwe FC Dordrecht-goalie laten zien wat hij kan: 'Waren hectische dagen'

Na een succesvol promotieseizoen bij Excelsior hoopte Calvin Raatsie (24) ook in de eredivisie op een doorbraak. De doelman werd echter tweede keus en mikt bij FC Dordrecht, waar hij afgelopen week werd gepresenteerd, op een succesvol hoofdstuk in zijn carrière. "Ik weet van mezelf dat ik het aankan."

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.