Dordrecht, Netherlands

En weer valt een prijs van 1 miljoen in Papendrecht

Weer is er een prijs van 1 miljoen euro bij de Postcodeloterij gevallen in Papendrecht. Deze keer waren het bewoners met postcode 3351CG die ‘het lot uit de loterij’ wonnen. Zes bewoners uit de Cremerstraat winnen bedragen van 125.000 euro of 250.000 euro, afhankelijk van de deelname aan de loterij.
Redactie Streek 56 | Hans Hulswit | 6 november 2024 17:10 | Aangepast op 6 november 2024 17:10
Het is de derde keer in drie maanden tijd dat het dorp in de prijzen valt. Afgelopen september verdeelden inwoners ook al twee keer 1 miljoen euro.

Voor Henny en Joop was het dinsdag dubbel feest. Ze vierden hun 42-jarig trouwjubileum én wonnen 125.000 euro. “We willen graag verhuizen naar een gelijkvloers appartement, dus dit bedrag komt super van pas!”, vertelt het stel. Henk heeft twee loten en wint dus 250.000 euro. Hij is al bijna negentig jaar oud, maar heeft nog genoeg dromen. “Ik zou heel graag nog eens een cruise willen maken.”

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Garageboxen doorzocht door douane en politie

Redactie Streek 56 | 11 jun 2025 16:41

Lees ook

Hoera, deze minigolfers zijn landskampioen!

Het vrouwenteam van minigolfers De Hole Ridders heeft dit weekend het Nederlands Kampioenschap binne...

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Een tiental booteigenaren in Zwijndrecht mag niet langer hun schip gebruiken als woning. De gemeente...

Hiphoppers winnen EK bij eerste deelname, maar kunnen ze wel naar het WK?

De hiphopdanseressen van D-Fire, een selectiegroep bij gymnastiekvereniging OKK Dordrecht, zijn dit ...

Noordeloos 1000 jaar! ...als ‘t goed is

Het dorpje Noordeloos in Molenlanden bestaat dit jaar maar liefst 1000 jaar en is daarmee het oudste...

Voorbereidingen sloop oude basisschool begonnen, bezwaren kunnen nog roet in eten gooien

De voorbereidingen voor de sloop van een oude basisschool aan de Pieter de Hoochplaats in Alblasserd...

Rotonde Sophialaan voor nu veiliger, maar niet door gemeente

Bij de rotonde aan de Sophialaan in Hendrik-Ido-Ambacht gebeuren op dit moment een stuk minder ongel...