Dordrecht, Netherlands

Engelsen winnen jeugdtoernooi onderwaterhockey

Het 15e ‘Pannenkoekentoernooi’, het jaarlijkse jeugdtoernooi onderwaterhockey van OSCD, is zaterdag bij de teams onder 19 jaar gewonnen door North of England.
Gert van der Steen | 16 april 2018 11:50 | Aangepast op 16 april 2018 11:50
Het team uit Spanje (of Catalonië) bezette de tweede plaats en het Nederlands herenteam werd derde. OSCD speelde een minder gelukkig toernooi en werd negende.

Bij de teams onder 16 ging Hongarije (Marlins) met de eerste prijs strijken. Ze deden voor de eerste keer mee en hadden gelijk succes. Tweede en derde werden twee Engelse clubs namelijk South-West en North-West A.

Heel succesvol waren de prijsuitreiking met ondersteuning van een Braziliaanse band en de daaropvolgende pannenkoekenmaaltijd. Vrijwilligers hadden dan ook ruim 1500 pannenkoeken gebakken.

Lees ook

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kertspakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...