gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Enthousiaste reacties op Franklin Browns 'Music From My Car'

ced569673bbe60fb424c8045ca4c930e

Zanger Franklin Brown heeft al veel enthousiaste reacties gekregen op zijn YouTube-serie 'Music From My Car'. Twee keer per week plaatst hij een nieuwe aflevering, waarin hij vanuit zijn auto allerlei nummers zingt.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Door de coronacrisis is het niet mogelijk om live op te treden, maar door de serie kan hij zijn publiek toch entertainen. "Voor mijn band had ik ook een stukje opgenomen in de auto en dat beviel best goed. Toen had ik het idee om opnames in de auto te gaan maken."

Op een gegeven moment zong Brown ook verzoeknummers van de kijkers. "Er werd zo ontzettend leuk op gereageerd van mensen, zelfs vanuit het buitenland. Ik heb nog 120 verzoekjes liggen, dus het is nog best veel werk."

Ook bij medeweggebruikers vallen de opnames vanuit de auto op. "Mensen voor het stoplicht zien wel dat het geen telefoongesprek is, vooral bij liedjes die wat meer power vragen."

De geplaatste video's zijn al honderden keren bekeken, en zijn te vinden op

Lees ook

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.