Dordrecht, Netherlands

Entree Albert Schweitzer Ziekenhuis op de schop

Het plein voor het ziekenhuis ziet er aan het einde van het jaar heel anders uit. Reden is het aantal klachten over te weinig ruimte om fietsen te stallen.
Marjolein Vos | 24 september 2018 17:01 | Aangepast op 24 september 2018 17:01
"Er komen 70 tot 100 plekken bij," vertelt Frank van den Elzen. "Zeker nu locatie Amstelwijck gesloten is, komen er veel meer patiënten hier heen. En we willen graag stimuleren om op de fiets te komen, maar dan moet er wel plek zijn."

Naast de uitbreiding van de fietsenstalling wordt ook de luifel voor de ingang weggehaald. Die had eigenlijk geen functie, omdat bij regen iedereen toch nog nat werd. Zo ontstaan er ook meer plekken voor taxi's, waardoor verkeersopstoppingen verleden tijd moeten zijn.

Het ziekenhuis verwacht dat voor het einde van het jaar alle aanpassingen zijn doorgevoerd.

Meest gelezen

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Lees ook

Woning verwoest na brand en explosie: drie woningen onbewoonbaar

Aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht is een woning afgelopen nacht volledig verwoest na een br...

Taai ASWH begint uitstekend aan oefenreeks: ‘Ik ben meer dan tevreden’

ASWH verraste zaterdag door FC Dordrecht in een oefenduel op een 1-1 deling te houden. Dat doet deug...

Overleven evenementen de bezuinigingen? 'Tien procent is gewoon heel erg veel'

De bezuinigingen waarover de gemeenteraad over twee weken moet besluiten, raakt de evenementensector...

Speciale hersenbehandeling Sylvia: ‘Ik wil van dwanggedachtes af’

Ze heeft al ontelbare keren geprobeerd zichzelf iets aan te doen. Maar een speciale hersenbehandelin...

Burgemeester ontvangt petitie Gaza: ‘Sterk geluid’

De burgemeester ontving dinsdag de petitie waarin 2500 burgers de gemeente vragen om zich uit te sp...

Man die ijzerhandel overviel veroordeeld tot 18 maanden celstraf

Een 27-jarige man uit Giessenburg die op klaarlichte dag een oud-ijzerhandel in Hardinxveld-Giessend...