Dordrecht, Netherlands

Erehaag voor oud-directeur Sleepdienst Muller

De medewerkers van sleepdienst Muller hebben donderdag de oud-directeur Leen Muller hun laatste eer bewezen. Hij overleed onlangs op 88-jarige leeftijd. Terwijl de rouwwagen naar de laatste rustplaats reed, vormde het personeel langs het bedrijf aan de Merwekade een erehaag.
Stephanie Roggekamp | 30 juli 2021 13:11 | Aangepast op 30 juli 2021 13:11
Tegelijkertijd lieten meerdere sleepboten hun scheepshoorn horen. De heer Muller stond jaren aan het hoofd van het familiebedrijf dat zeesleepboten en binnenvaartschepen bedient en haar diensten aanbiedt.

Het bedrijf werd opgericht door de vader van Leen Muller en wordt ondertussen gerund door de derde generatie Muller. Het bedrijf vierde in 2018 zijn 100-jarig bestaan. Het Dordtse bedrijf is één van de oudste en meest ervaren maritieme dienstverleners in Europa. Zo was Muller betrokken bij het invaren van brugdelen van de Moerdijkbrug in 1936. Inmiddels staat de zoon van Leen, Bram Muller, aan het roer van het bedrijf, zijn zoon Lars (27) wordt als volgende generatie al flink klaargestoomd.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...