gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Erepenning voor Wim van der Linden van Trivire

Trivire-bestuurder Wim van der Linden krijgt de bronzen erepenning voor zijn verdiensten voor de volkshuisvesting en leefbaarheid in de stad.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Trivire-bestuurder Wim van der Linden heeft de bronzen erepenning gekregen. Hij is onderscheiden voor zijn verdiensten voor de volkshuisvesting en leefbaarheid in de stad. Donderdagmiddag kreeg hij de penning uitgereikt door loco-burgemeester Rinette Reynvaan.


Na bijna 30 jaar werkzaam te zijn geweest in de sociale volkshuisvesting in de regio Drechtsteden, nam Wim van der Linden donderdagmiddag definitief afscheid van Trivire. Hij kenmerkte zijn werk bij de herstructurering van een wijk, diverse nieuwbouw- en renovatieprojecten door niet alleen aandacht voor de ‘stenen’ maar ook voor de mensen te hebben.


Van der Linden begon in 1987 bij de woningstichting Vooruitganag als hoofd Technische Dienst. In 1988 werd hij al bestuurder van deze organisatie. Via diverse fusies en nieuwe organisaties, ging Van der Linden bij Trivire met pensioen.


De bronzen erepenning wordt uitgereikt aan wethouders en raadsleden met een minimaal aantal dienstjaren. Daarnaast wordt hij ook toegekend aan burgers die zich hebben onderscheiden op het gebied van kunst en cultuur, maatschappelijke zorg, religie, sport en wetenschap.

Foto: Twitter @GemDordrecht

Lees ook

Nieuw project.jpg

Gewapende beroving op lachgasverkopers laat diepe sporen na, OM eist taakstraffen

Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.

IMG_1616 (2).jpg

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.