gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Erepenning voor Wim van der Linden van Trivire

Trivire-bestuurder Wim van der Linden krijgt de bronzen erepenning voor zijn verdiensten voor de volkshuisvesting en leefbaarheid in de stad.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Trivire-bestuurder Wim van der Linden heeft de bronzen erepenning gekregen. Hij is onderscheiden voor zijn verdiensten voor de volkshuisvesting en leefbaarheid in de stad. Donderdagmiddag kreeg hij de penning uitgereikt door loco-burgemeester Rinette Reynvaan.


Na bijna 30 jaar werkzaam te zijn geweest in de sociale volkshuisvesting in de regio Drechtsteden, nam Wim van der Linden donderdagmiddag definitief afscheid van Trivire. Hij kenmerkte zijn werk bij de herstructurering van een wijk, diverse nieuwbouw- en renovatieprojecten door niet alleen aandacht voor de ‘stenen’ maar ook voor de mensen te hebben.


Van der Linden begon in 1987 bij de woningstichting Vooruitganag als hoofd Technische Dienst. In 1988 werd hij al bestuurder van deze organisatie. Via diverse fusies en nieuwe organisaties, ging Van der Linden bij Trivire met pensioen.


De bronzen erepenning wordt uitgereikt aan wethouders en raadsleden met een minimaal aantal dienstjaren. Daarnaast wordt hij ook toegekend aan burgers die zich hebben onderscheiden op het gebied van kunst en cultuur, maatschappelijke zorg, religie, sport en wetenschap.

Foto: Twitter @GemDordrecht

Lees ook

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

dirk kuijt

Dirk Kuijt naar Fenerbahçe, zijn huidige club FC Dordrecht weet van niks

Dirk Kuijt vertrekt naar het Turkse Fenerbahçe. Dat maakte de directeur van de Turkse club donderdagmiddag bekend tijdens een persconferentie. Kuijt wordt daar de assistent van de nieuwe hoofdtrainer Ismail Kartal. Opvallend is dat FC Dordrecht, de club die hij afgelopen seizoen coachte en waar hij ook komend seizoen aan het roer zou staan, van niets weet.