gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Eric en Anneke bezegelen hun liefde in het ziekenhuis

9cef37fa2b5655fc53d12e5d3b290903.jpg

Het was de bedoeling dat ze maandag hun handtekening zouden zetten onder een geregistreerd partnerschap op het Stadskantoor in Dordrecht. Maar de gezondheid van Anneke gooide roet in het eten. Medewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis en de gemeente schoten het paar te hulp, zodat ze toch nog ‘ja’ tegen elkaar konden zeggen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Op 22 september 2022 vroeg hij Eric Kreukniet zijn Anneke ten huwelijk, terwijl zij opgenomen was op de longafdeling. Precies een jaar erna zouden ze trouwen. Maar Annekes gezondheid bleek zo fragiel, dat ze sinds het aanzoek zelfs niet thuis is geweest. Met haar COPD ging ze op en neer tussen ziekenhuis en verpleeghuis. “September is nog ver weg. We wilden achteraf niet hoeven zeggen: hadden we maar…” En dus kozen ze als tussenstap om eerst te gaan ‘partneren’, laat het ziekenhuis weten.

Maandag zou dus een belangrijke dag worden voor hen maar omdat Anneke inmiddels weer was opgenomen, leek het feest in het water te vallen. Maar de gemeente Dordrecht paste er een mouw aan: de ambtenaar van de burgerlijke stand kwam voor de plechtigheid gewoon naar het ziekenhuis. Overigens staat het huwelijk op 22 september ook nog op de planning, maar dan op het Stadhuis.

“Wij wensen dit bijzondere koppel - dat elkaar 18 jaar geleden nota bene in ons ziekenhuis leerde kennen - heel veel geluk. Eric en Anneke, we gunnen jullie van harte straks ook nog een prachtige bruiloft!”, laat het ziekenhuis op hun Facebookpagina weten.
c25baa0b80c73fc5520c3b70e7966ccb.jpg
Eric en Anneke leerden elkaar 18 jaar geleden kennen, toen ze tegelijk opgenomen waren op afdeling D1. Hij trok in september de stoute schoenen aan en vroeg haar ten huwelijk toen ze weer in het ziekenhuis lag. Ze zei volmondig 'ja'.
729ba7265e6538bd93c7f8cc3e7692ed.jpg

Lees ook

GEEN UITZENDING TV nieuws.png

Storing: tijdelijk geen TV Dordrecht

Door een storing in de uitzendstraat in Hilversum is er momenteel geen televisie-uitzending mogelijk.

ARTIKELFOTO PATIENTEN.jpg

Patiënten reageren nuchter op hack ziekenhuisportaal: ‘Even terug in de tijd hè’

Hoewel het Albert Schweitzer ziekenhuis benadrukt dat er geen patiëngegevens zijn buitgemaakt tijdens een hack bij hun softwareleverancier, zorgt het incident voor wisselende reacties onder patiënten. Van gelatenheid tot zorgen over privacy: “Het is gewoon kut."

hiaenrid.png

criminaliteit

Meeste panden gesloten vanwege drugs, sluitingen na explosie neemt toe

Bij verreweg de meeste woningen en (bedrijfs)panden die worden gesloten door burgemeesters in onze streek, is drugs in het spel. Ook neemt het aantal sluitingen na een explosie toe. Dat blijkt uit onderzoek van Bureau Lokaal, een samenwerking tussen deze streekomroep, Rijnmond en andere streekomroepen uit de regio.

gertjanvanderlinden.png

Contactverbod oud-bondscoach rolstoelbasketbalsters na grensoverschrijdend gedrag

Gertjan van der Linden uit Dordrecht, voormalig bondscoach van de succesvolle Nederlandse rolstoelbasketbalsters, mag vijf jaar lang geen contact hebben met zeven speelsters die melding hebben gedaan van grensoverschrijdend gedrag van hem. Dat meldt de NOS.

willem zwijger school.png

Deze middelbare school gaat haar deuren sluiten

De locatie in Hardinxveld-Giessendam van het Willem de Zwijger College stopt ermee. De middelbare school kampt al langere periode met dalende leerlingaantallen, waardoor de locatie niet verantwoord open kan blijven. Huidige leerlingen hebben de keuze om naar een andere locatie in Papendrecht te gaan of zelf een andere school te zoeken.

Gemeenteraad Papendrecht_foto2 artikel.png

Advies verkenner kan prullenbak in: maand na verkiezingen nog geen zicht op coalitie Papendrecht

Het advies van verkenner John Bijl om in Papendrecht tot een kerncoalitie te komen van PVV, VVD en CDA, wordt door de gemeenteraad niet overgenomen. De bal ligt nu bij de VVD, die unaniem door de raad is aangewezen om het initiatief voor coalitievorming te nemen. Daarbij voorbijgegaan aan de grootste: de PVV.