Dordrecht, Netherlands

Erica de Winter wil met tweede boek taboe op seks doorbreken

27 verhalen over de ervaring van een seksshop runnen. Dat staat er in het tweede boek van Erica de Winter, wat zondag gepresenteerd is. Ze runde vijf jaar een seksshop en heeft haar ervaringen opgeschreven.
Matthijs Meerman | 3 december 2019 15:35 | Aangepast op 3 december 2019 15:35
Erica wil met het boek een taboe doorbreken. “Ik merkte dat praten over seks nog steeds een groot taboe is, mensen durfden de woorden penis en vagina nog niet eens uit te spreken. Het feit dat we het schaamstreek en schaamhaar noemen zegt al genoeg.”

Het was een lastige klus om het boek te verkopen. “Ik heb alle boekwinkels in Dordt een mailtje gestuurd, maar geen enkele winkel wil het boek verkopen, ik kreeg geen reacties op die mail. Tot die tijd is het op mijn website verkrijgbaar.”

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...