Dordrecht, Netherlands

Ernst en Bobbie zetten basisscholen op stelten

Vanochtend was het een drukte van jewelste, toen bij 4 basisscholen ineens een limousine het schoolplein op kwam gereden.
Daan Berg | 23 augustus 2017 15:56 | Aangepast op 23 augustus 2017 15:56
Daarin zaten Ernst en Bobbie, een bekend tv-duo.

De twee gaven handjes, handtekeningen en high-fives op het schoolplein, en vertelden de leerlingen over een nieuwe theatershow van het duo op de Sportboulevard.

Twee kinderen van basisschool De Meridiaan mochten meerijden met Ernst en Bobbie in de limo, waar ze vragen stelden tijdens een rijdende persconferentie.

De theatershow vindt plaats op 18 oktober; kaartjes zijn alleen te verkrijgen via een spaaractie van de Dordtse Jumbo-supermarkten.

Benieuwd naar wat er in de show zit, of naar de huisdieren van het duo? Ernst en Bobbie vertellen erover in onderstaande reportage.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...