Dordrecht, Netherlands

Ernst en Bobbie zetten basisscholen op stelten

Vanochtend was het een drukte van jewelste, toen bij 4 basisscholen ineens een limousine het schoolplein op kwam gereden.
Daan Berg | 23 augustus 2017 15:56 | Aangepast op 23 augustus 2017 15:56
Daarin zaten Ernst en Bobbie, een bekend tv-duo.

De twee gaven handjes, handtekeningen en high-fives op het schoolplein, en vertelden de leerlingen over een nieuwe theatershow van het duo op de Sportboulevard.

Twee kinderen van basisschool De Meridiaan mochten meerijden met Ernst en Bobbie in de limo, waar ze vragen stelden tijdens een rijdende persconferentie.

De theatershow vindt plaats op 18 oktober; kaartjes zijn alleen te verkrijgen via een spaaractie van de Dordtse Jumbo-supermarkten.

Benieuwd naar wat er in de show zit, of naar de huisdieren van het duo? Ernst en Bobbie vertellen erover in onderstaande reportage.

Lees ook

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20.00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...