gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ernstig gewond na val in Dordtse klimhal

Een ervaren klimster (23 jaar oud) is gisteren na een val in klimhal Pentagon ernstig gewond geraakt omdat zij zich niet had gezekerd.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De vrouw maakte gebruik van één van de vijf klimautomaten in de hal, maar vergat zich bij haar laatste klim te zekeren. Niemand heeft de val gezien, dus het is niet duidelijk van welke hoogte ze gevallen is. De klimwand op die plaats is tien meter hoog. Met een klimautomaat is het mogelijk om alleen en zonder toezicht te klimmen.

De opgeroepen traumadienst constateerde een aantal fracturen, maar de ernst van de verwondingen kon niet worden vastgesteld. De vrouw was wel bij bewustzijn en verontschuldigde zich over haar nalatigheid bij het zekeren.

Ze is met de ambulance naar het Erasmus Medisch Centrum gebracht. Over haar toestand is bij het Pentagon nog niets naders bekend.

Lees ook

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

thumb website Ed Nijmeegse Vierdaagse

Ed (64) heeft een hekel aan wandelen, maar loopt toch voor 42e keer de vierdaagse

De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

yv2026718NKS03762

Overtuigende oefenzege FC Dordrecht: 5-0 tegen ploeg uit Qatar

FC Dordrecht liet zaterdag een prima indruk achter in het vijfde oefenduel van deze voorbereiding. In Papendrecht boekte de club een eenvoudige 5-0 zege op Lusail SC, dat komend seizoen uitkomt op het hoogste niveau van Qatar.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”