gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ernstig gewond na val in Dordtse klimhal

Een ervaren klimster (23 jaar oud) is gisteren na een val in klimhal Pentagon ernstig gewond geraakt omdat zij zich niet had gezekerd.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De vrouw maakte gebruik van één van de vijf klimautomaten in de hal, maar vergat zich bij haar laatste klim te zekeren. Niemand heeft de val gezien, dus het is niet duidelijk van welke hoogte ze gevallen is. De klimwand op die plaats is tien meter hoog. Met een klimautomaat is het mogelijk om alleen en zonder toezicht te klimmen.

De opgeroepen traumadienst constateerde een aantal fracturen, maar de ernst van de verwondingen kon niet worden vastgesteld. De vrouw was wel bij bewustzijn en verontschuldigde zich over haar nalatigheid bij het zekeren.

Ze is met de ambulance naar het Erasmus Medisch Centrum gebracht. Over haar toestand is bij het Pentagon nog niets naders bekend.

Lees ook

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

kat bevrijdt door brandweer

Kat zit hevig miauwend tussen zonnepanelen

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een kat die vast zat op het dak van een woning aan het Suze Groeneweg-erf Dordrecht. Het dier zat onder zonnepanelen en kon er niet zelfstandig afkomen.

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

Schermafdruk op 2026-08-13 12-21-57

Sluis twee dagen dicht vanwege droogte

Door de toenemende droogte is Schutsluis Kolffgemaal in Hardinxveld-Giessendam twee dagen gestremd. Waterschap Rivierenland sluit de sluis deze donderdag en vrijdag om water te besparen.

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”