gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ernstig gewond na val in Dordtse klimhal

Een ervaren klimster (23 jaar oud) is gisteren na een val in klimhal Pentagon ernstig gewond geraakt omdat zij zich niet had gezekerd.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De vrouw maakte gebruik van één van de vijf klimautomaten in de hal, maar vergat zich bij haar laatste klim te zekeren. Niemand heeft de val gezien, dus het is niet duidelijk van welke hoogte ze gevallen is. De klimwand op die plaats is tien meter hoog. Met een klimautomaat is het mogelijk om alleen en zonder toezicht te klimmen.

De opgeroepen traumadienst constateerde een aantal fracturen, maar de ernst van de verwondingen kon niet worden vastgesteld. De vrouw was wel bij bewustzijn en verontschuldigde zich over haar nalatigheid bij het zekeren.

Ze is met de ambulance naar het Erasmus Medisch Centrum gebracht. Over haar toestand is bij het Pentagon nog niets naders bekend.

Lees ook

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

kat bevrijdt door brandweer

Kat zit hevig miauwend tussen zonnepanelen

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een kat die vast zat op het dak van een woning aan het Suze Groeneweg-erf Dordrecht. Het dier zat onder zonnepanelen en kon er niet zelfstandig afkomen.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.