Dordrecht, Netherlands

Ernstig zieke kunstenaar exposeert nog één keer

De ernstig zieke Dordtse kunstenaar Jan de Smit wil graag voor de laatste keer exposeren met zijn schilderijen. Komende zondag opent om 12.00 uur bij DOOR Dordrecht deze voor hem zo speciale tentoonstelling.
Sofia Letova | 30 juni 2017 17:00 | Aangepast op 30 juni 2017 17:00
In Dordrecht wordt Jan gezien als een markant figuur. Dat is ook terug te vinden in zijn werk. Jan heeft kanker en verblijft momenteel in de hospice, maar gaat zijn uiterste best doen om komende zondag aanwezig te zijn bij zijn eigen expositie.

Alle schilderijen in deze tentoonstelling zullen te koop zijn en de opbrengsten hiervan gaan naar beide dochters van Jan. De expositie is t/m zondag 9 juli te zien.&t=1s

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...