gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ervaren buitenspeler en jonge, lange doelman tekenen bij FC Dordrecht

8fc167f7ed64c6b8d127bda099a55ef6

FC Dordrecht heeft donderdag twee nieuwe aanwinsten gepresenteerd: de Letse doelman Vladislavs Razumejevs en buitenspeler Brahim Darri, die terugkeert op de Nederlandse velden.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Beide nieuwelingen waren al een tijdje op proef bij de Schapekoppen en tekenen voor twee jaar, met een optie voor nog een jaar.

De 18-jarige Razumejevs, met als roepnaam ‘Vlad’ en jeugdproduct van AS Roma, is liefst 1,97 meter lang. “Hij is zeer jong, echter beschikt hij over een hoop ervaring”, vertelt algemeen directeur Hans de Zeeuw op de clubwebsite. “Wij zien zeker veel potentie in hem en hij krijgt bij ons alle tijd om zich door te ontwikkelen.”

Ervaren Darri
De meest opvallende versterking van donderdag is echter Brahim Darri. De 29-jarige linksbuiten uit Amersfoort moet de gewenste ervaring in de ploeg brengen die, zeker na het merkwaardige vertrek van routinier Tim Receveur, ontbrak.

Darri heeft 95 eredivisieduels op zijn naam staan en kwam 45 keer in actie in de 1.Lig, op het hoogste niveau van Turkije. In Nederland kwam hij in actie voor onder meer Vitesse, Heracles Almelo, NEC en FC Den Bosch. In de zomer van 2019 liet hij de eredivisie achter zich en vertrok naar Turkije.

De Zeeuw is blij met de komst van Darri. “Met Brahim hebben wij een ervaren speler binnengehaald in een relatief jonge selectie. Wij kijken uit naar een mooi seizoen met Brahim en zijn blij dat hij voor Dordrecht heeft gekozen.”

Tenues komend seizoen
Inmiddels is ook duidelijk in welke shirts de ploeg komend seizoen in actie gaat komen. Op de webshop van FC Dordrecht is te zien dat het thuisshirt groen blijft en het uitshirt een stuk zwarter is met in het midden de kleuren rood, wit en rood: een verwijzing naar de vlag van Dordrecht.

Lees meer over:

Lees ook

aszouderenmishandeling

zorg

Steeds meer gevallen van vermoedelijke ouderenmishandeling, ziekenhuis slaat alarm

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht ziet een verdrievoudiging van het aantal patiënten waarbij vermoedelijk sprake is van ouderenmishandeling. In 2023 bestond bij twaalf patiënten dit vermoeden; vorig jaar stond de teller op 37. "Vroegtijdig signaleren helpt om erger te voorkomen."

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

Spanningsmast1

Vol stroomnet in omgeving Ridderkerk: wachtlijst voor nieuwe aansluitingen tot 2033

Grootverbruikers van stroom in delen van Ridderkerk en buitengebieden van Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht die meer stroom nodig hebben, moeten mogelijk jarenlang wachten. Netbeheerder Stedin meldt dat het stroomnet in het gebied geen ruimte meer heeft voor nieuwe grote aansluitingen of uitbreidingen.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”