Dordrecht, Netherlands

Ervaren spits Samuele Longo versterkt FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft met Samuele Longo een nieuwe spits binnengehaald.
Corrado Francke | 3 augustus 2022 10:23 | Aangepast op 3 augustus 2022 10:23
De 30-jarige Italiaan komt over van Vicenzia, een club op het tweede niveau in Longo’s thuisland. Zijn nieuwe werkgever moest door de lange blessure van eerste spits Stijn Meijer op zoek naar een andere doelpuntenmaker.

“We wilden niet met maar één spits in de selectie de competitie in”, wijst hij op de deze zomer van Jong Sparta Rotterdam overgekomen Pepijn Doesburg. “Met Samuele halen we nu ook een ervaren speler binnen die er direct staat.”

Longo groeide op bij topclub Internazionale en speelde voor onder meer Girona, Tenerife, Cagliari, Deportivo la Coruna en Venezia.
Komende vrijdag begint Longo met FC Dordrecht aan de competitie in een thuisduel met Roda JC.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Bekijk hier een samenvatting van ASWH - FC Dordrecht (1-1)

FC Dordrecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen derdediv...

Jeugdig FC Dordrecht start oefencampagne met remise bij ASWH

FC Dordrecht en ASWH hebben zaterdagmiddag de oefencampagne afgetrapt met een 1-1 gelijkspel. De Amb...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...