Dordrecht, Netherlands

Essenhof organiseert een herinneringsconcert

De Essenhof organiseert zondag 29 oktober een herinneringsconcert voor mensen die een behoefte voelen om in een troostrijke sfeer stil te staan bij afscheid en verlies.
Jasmin Zahirovic | 18 oktober 2017 12:24 | Aangepast op 18 oktober 2017 12:24
Het programma van dit jaar combineert muziek, poëzie en stilte. Marieke van Leeuwen draagt gedichten voor en Karin Dolman en Thea Rosmulder verzorgen de muziek op respectievelijk altviool en klarinet. Het concert bestaat uit een Elegie, een Pastorale, werken van Bach en Stravinsky, maar ook voor een deel uit improvisatie.

Het concert vindt plaats in de Thuredith Aula van de begraafplaats en begint om 14.00 uur. De toegang is gratis, maar reserveren is noodzakelijk.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk.Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...