Dordrecht, Netherlands

Essenhof organiseert een herinneringsconcert

De Essenhof organiseert zondag 29 oktober een herinneringsconcert voor mensen die een behoefte voelen om in een troostrijke sfeer stil te staan bij afscheid en verlies.
Jasmin Zahirovic | 18 oktober 2017 12:24 | Aangepast op 18 oktober 2017 12:24
Het programma van dit jaar combineert muziek, poëzie en stilte. Marieke van Leeuwen draagt gedichten voor en Karin Dolman en Thea Rosmulder verzorgen de muziek op respectievelijk altviool en klarinet. Het concert bestaat uit een Elegie, een Pastorale, werken van Bach en Stravinsky, maar ook voor een deel uit improvisatie.

Het concert vindt plaats in de Thuredith Aula van de begraafplaats en begint om 14.00 uur. De toegang is gratis, maar reserveren is noodzakelijk.

Lees ook

Dit boek vertelt het verhaal van autoverzamelaar Ad Palmen en zijn 'barnfind'

In één klap werd de collectie oldtimers van Ad Palmen, terwijl hij het zelf waarschijnlijk nooit hee...

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 30 september

Dordts nieuws in overvloed in de wekelijkse radio-uitzending van Studio De Witt. Het radioprogramma ...

FC Dordrecht is zichzelf niet meer na openingsgoal: 'Niet het vermogen om door te zetten'

FC Dordrecht leek vrijdagavond in Eindhoven onderweg naar de derde uitzege op rij, maar door een dom...

FC Dordrecht geeft voor de derde keer dit seizoen in de slotfase een zege uit handen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op frustrerende wijze een zege uit handen gegeven bij FC Eindhoven. ...

Dordtenaar Anne Mollema vertelt over zijn functie bij waterschap Hollandse Delta

Er wordt deze week veel aandacht besteed aan het water. Zo werd woensdag de vloedschottentest uitgev...

Programmering Studio De Witt zaterdag 30 september 2023

In Studio De Witt komen deze zaterdag weer allerlei onderwerpen aan bod. Het radioprogramma van pres...