Dordrecht, Netherlands

Essenhof organiseert een herinneringsconcert

De Essenhof organiseert zondag 29 oktober een herinneringsconcert voor mensen die een behoefte voelen om in een troostrijke sfeer stil te staan bij afscheid en verlies.
Jasmin Zahirovic | 18 oktober 2017 12:24 | Aangepast op 18 oktober 2017 12:24
Het programma van dit jaar combineert muziek, poëzie en stilte. Marieke van Leeuwen draagt gedichten voor en Karin Dolman en Thea Rosmulder verzorgen de muziek op respectievelijk altviool en klarinet. Het concert bestaat uit een Elegie, een Pastorale, werken van Bach en Stravinsky, maar ook voor een deel uit improvisatie.

Het concert vindt plaats in de Thuredith Aula van de begraafplaats en begint om 14.00 uur. De toegang is gratis, maar reserveren is noodzakelijk.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...