Dordrecht, Netherlands

Europees Kampioen leert kinderen waterpolo

De BSO-kinderen van COKD leren in de herfstvakantie waterpolo spelen van de Europees Kampioen en hun bondscoach. De clinic wordt georganiseerd door de Koninklijke Nederlandse Zwembond (KNZB).
Lois Haanskorf | 12 oktober 2018 14:11 | Aangepast op 12 oktober 2018 14:11
Het Nederlands dameswaterpoloteam werd afgelopen zomer voor het eerst in 25 jaar Europees Kampioen. In de EK-finale, die in Barcelona plaatsvond, waren de Nederlandse dames met 6-4 te sterk voor Griekenland.


Na de warming-up krijgen de kinderen de techniek van waterpolo uitgelegd. Na wat oefening gaan ze een wedstrijdje spelen samen met de Europees Kampioen.


Waterpolo is een sport met veel duels, weerbaarheid en samenwerking. Het doel is om de de kinderen te laten werken aan hun fysieke en mentale kracht. Door waterpolo te spelen leren ze zich staande te houden, wat ook in de praktijk kan helpen.

Lees ook

Ben Corino brengt eerst plaat uit; O Schapenkop…..

Oh Denneboom, Oh Denneboom, maar dan op z'n Dordts. Dan krijg je natuurlijk O Schapekop, O Schapekop...

Lokale cadeautjes worden bezorgd met de tax

De gemeente Dordrecht komt samen met Dordrecht Marketing en de POBD met extra initiatieven om ondern...

Te veel gasten negeren bezoekregel, ziekenhuis neemt maatregelen: ‘Discussiëren kost veel tijd en energie’

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat gasten die de bezoekregeling negeren niet meer toelaten tot he...

Blij met de boosterprik op tweede kerstdag: 'Een mooi kerstcadeautje'

Geen bezoekje aan de meubelboulevard, dit jaar op tweede kerstdag en ook naar het Kerstcircus zit er...

Dit zijn de maatregelen rondom oud en nieuw

Net als vorig jaar is er komende jaarwisseling weer een aantal maatregelen getroffen. Ook al verschi...

Beperkte kans op overlast door hoge waterstand woensdagavond

Het rivierwater rondom het eiland van Dordrecht is hoger dan gebruikelijk, meldt gemeente op Faceboo...