Dordrecht, Netherlands

Europees Kampioen leert kinderen waterpolo

De BSO-kinderen van COKD leren in de herfstvakantie waterpolo spelen van de Europees Kampioen en hun bondscoach. De clinic wordt georganiseerd door de Koninklijke Nederlandse Zwembond (KNZB).
Lois Haanskorf | 12 oktober 2018 14:11 | Aangepast op 12 oktober 2018 14:11
Het Nederlands dameswaterpoloteam werd afgelopen zomer voor het eerst in 25 jaar Europees Kampioen. In de EK-finale, die in Barcelona plaatsvond, waren de Nederlandse dames met 6-4 te sterk voor Griekenland.


Na de warming-up krijgen de kinderen de techniek van waterpolo uitgelegd. Na wat oefening gaan ze een wedstrijdje spelen samen met de Europees Kampioen.


Waterpolo is een sport met veel duels, weerbaarheid en samenwerking. Het doel is om de de kinderen te laten werken aan hun fysieke en mentale kracht. Door waterpolo te spelen leren ze zich staande te houden, wat ook in de praktijk kan helpen.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...