Dordrecht, Netherlands

Eva en Julia winnaars van tweede Dordtse Pitch Night

Na het succes van de eerste Dordtse Pitch Night vorig jaar, stond er 11 maart een tweede editie op het programma: Negen ideeën werden door jongeren gepitcht. De jury, bestaande uit Dordtse ondernemers, koos uiteindelijk het idee van Eva van Meel (22) en Julia van Dam (22): een uitgaansavond voor jongeren met een fysieke en/of mentale handicap.
Vivian Rutte | 19 maart 2021 15:01 | Aangepast op 19 maart 2021 15:01
De twee waren stomverbaasd dat hun idee als winnaar uit de bus kwam, vertelt Julia: "We vinden het echt superleuk dat we gewonnen hebben en dat we ons idee nu echt mogen gaan uitvoeren. Toen Eef mij belde op het station op weg naar huis, geloofde ik eerst niet wat ze vertelde.”

Deelnemers aan de tweede Dordtse Pitch Night kregen de kans om in 9 minuten tijd een jury te overtuigen van hun idee met een video, een pitch en een vragenronde. Dit leverde heel veel enthousiaste en gave inzendingen op, waaronder een sportdag voor jongeren met een beperking en een platform voor evenementen in Dordt. Na lang beraad besloot de jury echter voor het idee van Eva en Julia te gaan.

De uitgaansavond die zij bedachten, Handicapable, is bedoeld voor jongeren met een fysieke of mentale handicap. Voor hen is uitgaan niet altijd vanzelfsprekend, terwijl ze dit vaak wel graag zouden willen. Eva en Julia winnen 1000 euro voor de uitvoering van hun idee.

Alle andere eelnemers van de Pitch Night kregen ook een startbudget voor hun eigen idee, plus coaching door de juryleden van de Pitch Night. Binnenkort is op nextup.nl meer te lezen over de initiatieven die zijn gepitcht tijdens de Pitch Night.

Lees ook

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...