Dordrecht, Netherlands

Evides: Was je auto niet!

Waterbedrijf Evides roept op om op deze warme dagen geen auto te wassen. Problemen zijn er nog niet. Maar de waterdruk is af en toe wel lager.
Peter Tromp | 20 juni 2017 11:28 | Aangepast op 20 juni 2017 11:28
Het drinkwaterbedrijf, dat water levert in Dordrecht, ziet vooral ‘s avonds het watergebruik toenemen. Daardoor neemt de druk in de leidingen soms af. Dat merk je thuis door een minder krachtige straal.

Toch worden geen problemen verwacht. Er is voldoende water. In Dordrecht hoeven we ook niet bang te zijn voor bruin water. Daarvoor wordt gewaarschuwd bij een ander drinkwaterbedrijf. Die verkleuring zou komen door roestdeeltjes.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...