Dordrecht, Netherlands

Exotische plantjes aan Dordtse muren

Als je door de stad loopt zou het je misschien niet opvallen, maar in Dordrecht zijn veel muurplantjes. En bijzonder genoeg voor de natuurvereniging Eiland IJsselmonde uit Ridderkerk om eens te komen kijken naar de muren.
Dennis Koorevaar | 21 augustus 2019 16:36 | Aangepast op 21 augustus 2019 16:36
Een groep natuurliefhebbers liep woensdagmiddag rondom de Grote Kerk op zoek naar zeldzame plantjes aan de muren. Ze zitten niet alleen aan kademuren, maar aan iedere muur kan een een plantje zitten.

Volgens Reiny Bouwer is de stadsnatuur ook heel mooi. "Als je de natuur in gaat is het vaak bos, of weiland. In de stad zijn ook zo veel mooie dingen te zien."

In een half uur waren de natuurliefhebbers 10 meter verder. Reiny vertelt: "Soms is het nog erger hoor. Dan doen we wel langer over een korter stukje."

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...