gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra bijeenkomsten over langer thuis wonen

3b9279fdfe77e7f434bd5201fec92217

Wanneer het moeilijker wordt om thuis te blijven wonen, kan Aafje u helpen. Met handige tips en een scala aan diensten en producten voor in en om het huis mét korting.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In verband met het succes en de grote belangstelling voor de eerdere bijeenkomsten organiseert Aafje thuiszorg huizen en zorghotels samen met Vegro twee extra informatiebijeenkomsten.

Er worden producten en diensten die het langer thuis wonen vergemakkelijken en aangenamer maken geshowd. Deze hebben betrekking op mobiliteit, bewegen, zorg, wonen, gezondheid en het maken van leuke reisjes. Ook wordt geïnformeerd over extra vergoedingen, die gemeenten en verzekeraars kunnen verstrekken.

De bijeenkomsten zijn op vrijdag 21 september van 10:00 uur tot 11:30 uur in Cultureel Centrum Sterrenburg aan het Dalmeyerplein 10 in Dordrecht. Ook is er een middagsessie van 14:00 tot 15:30 uur.

Men kan zich voor één van deze bijeenkomsten aanmelden via de Aafje klantenservice 088-8233 233, keuzetoets 2.

Lees ook

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’