gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra bijeenkomsten over langer thuis wonen

3b9279fdfe77e7f434bd5201fec92217

Wanneer het moeilijker wordt om thuis te blijven wonen, kan Aafje u helpen. Met handige tips en een scala aan diensten en producten voor in en om het huis mét korting.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In verband met het succes en de grote belangstelling voor de eerdere bijeenkomsten organiseert Aafje thuiszorg huizen en zorghotels samen met Vegro twee extra informatiebijeenkomsten.

Er worden producten en diensten die het langer thuis wonen vergemakkelijken en aangenamer maken geshowd. Deze hebben betrekking op mobiliteit, bewegen, zorg, wonen, gezondheid en het maken van leuke reisjes. Ook wordt geïnformeerd over extra vergoedingen, die gemeenten en verzekeraars kunnen verstrekken.

De bijeenkomsten zijn op vrijdag 21 september van 10:00 uur tot 11:30 uur in Cultureel Centrum Sterrenburg aan het Dalmeyerplein 10 in Dordrecht. Ook is er een middagsessie van 14:00 tot 15:30 uur.

Men kan zich voor één van deze bijeenkomsten aanmelden via de Aafje klantenservice 088-8233 233, keuzetoets 2.

Lees ook

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.

baanhoekbrug

Let op: Baanhoekbrug al vanaf 6 juli niet meer door fietsers te gebruiken

Het fietspad van de Baanhoekbrug gaat elf dagen eerder dicht dan tot nu toe bekend. Vanwege voorbereidende werkzaamheden kunnen tweewielers als vanaf 6 juli de brug niet meer gebruiken om de Beneden Merwede over te steken.

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.

ArtikelbijFoto

Geschokte reacties op geheime verplaatsing lichamen: 'Luguber en respectloos'

Verontwaardiging in Dubbeldam vanwege het nieuws dat 21 lichamen in 2020 vanaf de begraafplaats in de Dordtse wijk naar begraafplaats Essenhof zijn versleept. Nabestaanden wisten hier niets van en daarnaast is door administratieve rompslomp niet duidelijk welke lichamen er zijn verplaatst.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.