gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra bijeenkomsten over langer thuis wonen

3b9279fdfe77e7f434bd5201fec92217

Wanneer het moeilijker wordt om thuis te blijven wonen, kan Aafje u helpen. Met handige tips en een scala aan diensten en producten voor in en om het huis mét korting.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In verband met het succes en de grote belangstelling voor de eerdere bijeenkomsten organiseert Aafje thuiszorg huizen en zorghotels samen met Vegro twee extra informatiebijeenkomsten.

Er worden producten en diensten die het langer thuis wonen vergemakkelijken en aangenamer maken geshowd. Deze hebben betrekking op mobiliteit, bewegen, zorg, wonen, gezondheid en het maken van leuke reisjes. Ook wordt geïnformeerd over extra vergoedingen, die gemeenten en verzekeraars kunnen verstrekken.

De bijeenkomsten zijn op vrijdag 21 september van 10:00 uur tot 11:30 uur in Cultureel Centrum Sterrenburg aan het Dalmeyerplein 10 in Dordrecht. Ook is er een middagsessie van 14:00 tot 15:30 uur.

Men kan zich voor één van deze bijeenkomsten aanmelden via de Aafje klantenservice 088-8233 233, keuzetoets 2.

Lees ook

politie 01

Aantal woninginbraken in deze gemeente bijna verdubbeld, minder fraudegevallen

Het aantal woninginbraken in Hendrik-Ido-Ambacht is het afgelopen jaar fors gestegen, zo blijkt uit de Veiligheidsrapportage van die gemeente. Ook het aantal diefstallen bij bedrijven en instanties steeg, net als het aantal fietsen dat is gestolen. Wel is er een daling zichtbaar in meldingen over fraudegevallen.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.