gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra bijeenkomsten over langer thuis wonen

3b9279fdfe77e7f434bd5201fec92217

Wanneer het moeilijker wordt om thuis te blijven wonen, kan Aafje u helpen. Met handige tips en een scala aan diensten en producten voor in en om het huis mét korting.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In verband met het succes en de grote belangstelling voor de eerdere bijeenkomsten organiseert Aafje thuiszorg huizen en zorghotels samen met Vegro twee extra informatiebijeenkomsten.

Er worden producten en diensten die het langer thuis wonen vergemakkelijken en aangenamer maken geshowd. Deze hebben betrekking op mobiliteit, bewegen, zorg, wonen, gezondheid en het maken van leuke reisjes. Ook wordt geïnformeerd over extra vergoedingen, die gemeenten en verzekeraars kunnen verstrekken.

De bijeenkomsten zijn op vrijdag 21 september van 10:00 uur tot 11:30 uur in Cultureel Centrum Sterrenburg aan het Dalmeyerplein 10 in Dordrecht. Ook is er een middagsessie van 14:00 tot 15:30 uur.

Men kan zich voor één van deze bijeenkomsten aanmelden via de Aafje klantenservice 088-8233 233, keuzetoets 2.

Lees ook

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.