gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra capaciteit bij World Cup Finale Shorttrack Dordrecht

Het finaleweekeinde van de ISU World Cup Finale Shorttrack (12-14 februari) is ‘uitverkocht’. De organisatie heeft daarom besloten extra tribunes in de Sportboulevard van Dordrecht te bouwen om meer mensen het evenement te kunnen laten bezoeken.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De reguliere kaarten voor de zaterdag en zondag van de ISU World Cup Finale Shorttrack waren binnen drie weken na de start van de kaartverkoop allemaal verkocht. De KNSB en organisator TIG Sports hadden daar – mede vanwege de grote belangstelling voor het EK in Dordrecht eerder dit jaar – al voorzichtig rekening mee gehouden. De capaciteit op de zaterdag en zondag wordt met het plaatsen van extra tribunes nog met 500 zitplaatsen uitgebreid. Voor de sessie van vrijdagavond zijn nog reguliere kaarten verkrijgbaar. De middagsessie van die dag is al wel uitverkocht.

Het nieuws over de overweldigende belangstelling voor de ISU World Cup Finale Shorttrack in Dordrecht volgt een dag na ander groot nieuws over shorttrack. Gisteravond werd Europees en wereldkampioen Sjinkie Knegt op het NOS/NOC*NSF Sportgala gekozen tot sportman van het jaar.

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.