gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra capaciteit bij World Cup Finale Shorttrack Dordrecht

Het finaleweekeinde van de ISU World Cup Finale Shorttrack (12-14 februari) is ‘uitverkocht’. De organisatie heeft daarom besloten extra tribunes in de Sportboulevard van Dordrecht te bouwen om meer mensen het evenement te kunnen laten bezoeken.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De reguliere kaarten voor de zaterdag en zondag van de ISU World Cup Finale Shorttrack waren binnen drie weken na de start van de kaartverkoop allemaal verkocht. De KNSB en organisator TIG Sports hadden daar – mede vanwege de grote belangstelling voor het EK in Dordrecht eerder dit jaar – al voorzichtig rekening mee gehouden. De capaciteit op de zaterdag en zondag wordt met het plaatsen van extra tribunes nog met 500 zitplaatsen uitgebreid. Voor de sessie van vrijdagavond zijn nog reguliere kaarten verkrijgbaar. De middagsessie van die dag is al wel uitverkocht.

Het nieuws over de overweldigende belangstelling voor de ISU World Cup Finale Shorttrack in Dordrecht volgt een dag na ander groot nieuws over shorttrack. Gisteravond werd Europees en wereldkampioen Sjinkie Knegt op het NOS/NOC*NSF Sportgala gekozen tot sportman van het jaar.

Lees ook

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

Bloys van Treslongstraat, google streetview

Eerste nieuwe woningbouwlocatie na wegvallen Middenzone bekend

De plannen voor grootschalige woningbouw in de Middenzone in Dordrecht zijn in duigen gevallen door de nieuwe locatie van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Het college zoekt naar alternatieve locaties om de verloren woningbouw te compenseren. De Bloys van Treslongstraat in Crabbehof is de eerste nieuwe plek die het stadsbestuur bekend heeft gemaakt.

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”