gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra capaciteit bij World Cup Finale Shorttrack Dordrecht

Het finaleweekeinde van de ISU World Cup Finale Shorttrack (12-14 februari) is ‘uitverkocht’. De organisatie heeft daarom besloten extra tribunes in de Sportboulevard van Dordrecht te bouwen om meer mensen het evenement te kunnen laten bezoeken.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De reguliere kaarten voor de zaterdag en zondag van de ISU World Cup Finale Shorttrack waren binnen drie weken na de start van de kaartverkoop allemaal verkocht. De KNSB en organisator TIG Sports hadden daar – mede vanwege de grote belangstelling voor het EK in Dordrecht eerder dit jaar – al voorzichtig rekening mee gehouden. De capaciteit op de zaterdag en zondag wordt met het plaatsen van extra tribunes nog met 500 zitplaatsen uitgebreid. Voor de sessie van vrijdagavond zijn nog reguliere kaarten verkrijgbaar. De middagsessie van die dag is al wel uitverkocht.

Het nieuws over de overweldigende belangstelling voor de ISU World Cup Finale Shorttrack in Dordrecht volgt een dag na ander groot nieuws over shorttrack. Gisteravond werd Europees en wereldkampioen Sjinkie Knegt op het NOS/NOC*NSF Sportgala gekozen tot sportman van het jaar.

Lees ook

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."