gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Extra capaciteit bij World Cup Finale Shorttrack Dordrecht

Het finaleweekeinde van de ISU World Cup Finale Shorttrack (12-14 februari) is ‘uitverkocht’. De organisatie heeft daarom besloten extra tribunes in de Sportboulevard van Dordrecht te bouwen om meer mensen het evenement te kunnen laten bezoeken.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De reguliere kaarten voor de zaterdag en zondag van de ISU World Cup Finale Shorttrack waren binnen drie weken na de start van de kaartverkoop allemaal verkocht. De KNSB en organisator TIG Sports hadden daar – mede vanwege de grote belangstelling voor het EK in Dordrecht eerder dit jaar – al voorzichtig rekening mee gehouden. De capaciteit op de zaterdag en zondag wordt met het plaatsen van extra tribunes nog met 500 zitplaatsen uitgebreid. Voor de sessie van vrijdagavond zijn nog reguliere kaarten verkrijgbaar. De middagsessie van die dag is al wel uitverkocht.

Het nieuws over de overweldigende belangstelling voor de ISU World Cup Finale Shorttrack in Dordrecht volgt een dag na ander groot nieuws over shorttrack. Gisteravond werd Europees en wereldkampioen Sjinkie Knegt op het NOS/NOC*NSF Sportgala gekozen tot sportman van het jaar.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.