Dordrecht, Netherlands

Extra editie Dordrecht Pakt Uit

Wegens het grote succes van voorgaande edities organiseert Dordrecht Pakt Uit een extra editie in het weekend van 11 juni. Tijdens het evenement presenteren ondernemers zich aan het publiek.
Jeroen de Wijs | 6 juni 2017 13:55 | Aangepast op 6 juni 2017 13:55
Volgens Geert ter Steeg van Dordrecht Pakt Uit valt er ieder jaar weer genoeg te beleven. ¨De ondernemers maken van het winkelgebied een feestelijk weekend en zij presenteren zich op een andere manier. Met vertier en entertainment verwennen en trakteren zij het publiek.¨

Door het succes van afgelopen jaren werd er besloten om een extra editie te organiseren. Normaal vindt het evenement plaats eind september. De Dordtse binnenstad wordt op zondag 11 juni omgetoverd tot een groot picknickterrein. ¨Er worden dan heel veel picknicktafels neergezet. Het idee is dat heel Dordrecht bruncht. We nodigen dan ook iedereen uit om met elkaar aan tafel te gaan¨, aldus Geert ter Steeg.

Het is nog mogelijk om je aan te melden voor de extra editie.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...