Dordrecht, Netherlands

Facebook-handel in gestolen chocopasta

Een grote partij gestolen afgekeurde chocopasta en speculoospasta is vanuit Dordrecht op Facebook te koop aangeboden. De politie heeft hiervoor intussen een persoon gearresteerd.
Gert van der Steen | 16 april 2018 10:36 | Aangepast op 16 april 2018 10:36
De potten werden aangeboden voor 75 cent per stuk en volgens de verkoper zaten er door een fabrieksfout geen etiketten op. De warenautoriteit NVWA deed samen met de politie onderzoek naar de zaak en zegt nog niet te weten wat er precies mis is met de partij. Die zou in ieder geval vernietigd moeten worden, omdat er mogelijk een gezondheidsrisico zou kunnen zijn.

Het onderzoek is nog gaande, daarom doet de NVWA geen mededelingen over de plaats van onderzoek behalve dat het ergens in Zuid-Holland is. Nog niet de hele partij is terecht. Daarom adviseert de NVWA de producten alleen in de winkel te kopen.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...

Let op: Brug over de Noord vanaf vanavond 16 dagen dicht

Automobilisten, fietsers en voetgangers, opgelet: de Brug over de Noord is vanaf vrijdagavond de res...

Ziekenhuis verplaatst zorg gedeeltelijk tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Vanaf 17 juli zal patiëntenzorg vaker plaatsvinden op de locaties in Sliedrecht en Zwijndrecht, meld...