gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Fake it till we make it’

‘Fake it till we make it’ is de titel die Lotte Koppens meegeeft aan de tentoonstelling van haar werk die op zondag 5 februari in galerie DOOR opent.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Met haar tekeningen, schilderijen en collages wil zij aantonen dat wij ons niet hoeven te schikken naar het beeld dat ons door reclame, social media en politiek wordt opgelegd. Mensen worden daar depressief van en lopen een minderwaardigheidscomplex op. Het werk van Lotte wil ons tonen dat we een vrije keuze hebben.

Haar stijl laat dat ook zien. Haar werk is niet alleen traditioneel op ooghoogte te zien, maar verspreid over de hele ruimte. En als een werk niet helemaal af lijkt klopt dat wel. De zoektocht naar geluk is ook nooit af.

Lotte zal bij de opening haar werk zelf toelichten. Bovendien begint zij aan een nieuw werk, dat zich in de loop van de tentoonstelling verder ontwikkelt.

Muzikale omlijsting is in handen van sIMON.

De opening begint om 17.00 uur aan de Voorstraat 142. De expositie is te zien tot en met 26 februari.

Lees ook

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Explosie op balkon van woning, kinderen nagekeken door ambulancepersoneel

Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.