gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Fake it till we make it’

‘Fake it till we make it’ is de titel die Lotte Koppens meegeeft aan de tentoonstelling van haar werk die op zondag 5 februari in galerie DOOR opent.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Met haar tekeningen, schilderijen en collages wil zij aantonen dat wij ons niet hoeven te schikken naar het beeld dat ons door reclame, social media en politiek wordt opgelegd. Mensen worden daar depressief van en lopen een minderwaardigheidscomplex op. Het werk van Lotte wil ons tonen dat we een vrije keuze hebben.

Haar stijl laat dat ook zien. Haar werk is niet alleen traditioneel op ooghoogte te zien, maar verspreid over de hele ruimte. En als een werk niet helemaal af lijkt klopt dat wel. De zoektocht naar geluk is ook nooit af.

Lotte zal bij de opening haar werk zelf toelichten. Bovendien begint zij aan een nieuw werk, dat zich in de loop van de tentoonstelling verder ontwikkelt.

Muzikale omlijsting is in handen van sIMON.

De opening begint om 17.00 uur aan de Voorstraat 142. De expositie is te zien tot en met 26 februari.

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - MARKT

Appels met peren vergelijken: Anne doet het bij de fruitkraam op de markt

Elke vrijdag en zaterdag is de weekmarkt te vinden op het Statenplein in Dordrecht. Anne Korpershoek staat daar wekelijks bij groente- en fruitkraam Bart Apart. Anne geeft Monique een lesje fruit verkopen. Monique’s favoriete deel van het verkopen: de kwaliteitscheck.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

slimme verlichting SLI, googlemaps

Extra verlichting op voetpaden voor hondenuitlaters

Inwoners van Sliedrecht krijgen extra verlichting tijdens het uitlaten van hun honden in de donkere avonduren. De gemeente plaatst zogeheten ‘slimme verlichting’ op drie voetpaden naar hondenuitlaatvoorzieningen.

vandrielheijkoop

Door politiek gekrakeel heeft Papendrecht deze zomer even twee burgemeesters

Tijdens de vakantie van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel neemt bestuurder Jan Heijkoop voor drie weken haar taken over. Een uitzonderlijke situatie, die alles te maken heeft met politiek gekrakeel.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.