gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Fake it till we make it’

‘Fake it till we make it’ is de titel die Lotte Koppens meegeeft aan de tentoonstelling van haar werk die op zondag 5 februari in galerie DOOR opent.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Met haar tekeningen, schilderijen en collages wil zij aantonen dat wij ons niet hoeven te schikken naar het beeld dat ons door reclame, social media en politiek wordt opgelegd. Mensen worden daar depressief van en lopen een minderwaardigheidscomplex op. Het werk van Lotte wil ons tonen dat we een vrije keuze hebben.

Haar stijl laat dat ook zien. Haar werk is niet alleen traditioneel op ooghoogte te zien, maar verspreid over de hele ruimte. En als een werk niet helemaal af lijkt klopt dat wel. De zoektocht naar geluk is ook nooit af.

Lotte zal bij de opening haar werk zelf toelichten. Bovendien begint zij aan een nieuw werk, dat zich in de loop van de tentoonstelling verder ontwikkelt.

Muzikale omlijsting is in handen van sIMON.

De opening begint om 17.00 uur aan de Voorstraat 142. De expositie is te zien tot en met 26 februari.

Lees ook

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”