gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Fake it till we make it’

‘Fake it till we make it’ is de titel die Lotte Koppens meegeeft aan de tentoonstelling van haar werk die op zondag 5 februari in galerie DOOR opent.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Met haar tekeningen, schilderijen en collages wil zij aantonen dat wij ons niet hoeven te schikken naar het beeld dat ons door reclame, social media en politiek wordt opgelegd. Mensen worden daar depressief van en lopen een minderwaardigheidscomplex op. Het werk van Lotte wil ons tonen dat we een vrije keuze hebben.

Haar stijl laat dat ook zien. Haar werk is niet alleen traditioneel op ooghoogte te zien, maar verspreid over de hele ruimte. En als een werk niet helemaal af lijkt klopt dat wel. De zoektocht naar geluk is ook nooit af.

Lotte zal bij de opening haar werk zelf toelichten. Bovendien begint zij aan een nieuw werk, dat zich in de loop van de tentoonstelling verder ontwikkelt.

Muzikale omlijsting is in handen van sIMON.

De opening begint om 17.00 uur aan de Voorstraat 142. De expositie is te zien tot en met 26 februari.

Lees ook

OPMA Vita Kovalenko.png

Op Pad Met Ad: over vrijheid versus onderdrukking in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.20.37.jpeg

Gemeente Sliedrecht zet deur open voor Oranje-nachten, horeca wacht af

De gemeente Sliedrecht geeft horecagelegenheden de mogelijkheid om hun zaak langer open te houden tijdens wedstrijden van het Nederlands elftal op het WK in Amerika, Canada en Mexico. Oranje speelt onder meer tegen Tunesië pas om 01.00 uur 's nachts, waardoor de wedstrijd pas ver na de normale sluitingstijd is afgelopen. Toch staat nog niet iedere uitbater te springen om langer open te blijven.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

archieffotopolitie.png

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

soeteman foto.png

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

fatbike1.png

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.