gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Family Factory voor geprikkelde kinderen

Aanstaande maandag vindt een 'inspiratieavond' van de Family Factory plaats. Een gelegenheid om het gezinsleven centraal te stellen.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Thema is de gevolgen van de vele prikkels door blootstelling aan social media bij kinderen, wat zich zou uiten in psychosomatische klachten als hoofd- en buikpijn, vermoeidheid, gedrags- en concentratieproblemen. De avond is gericht op het herkennen van deze symptomen en hoe ermee om te gaan. Ook worden ervaringen en tips uitgewisseld.


De Family Factory is een lokaal netwerk van ouders en biedt naar eigen zeggen "vaders en moeders de mogelijkheid nieuwe energie, ideeën en inspiratie op te doen voor hun gezin." Aan het woord komt onder meer medeorganisator Annemiek Verhoeff, moeder van een HSP-kind (Hoog Sensitief Persoon), uit Stadspolders. 

De inspiratieavond vindt plaats op maandagavond 29 juni van 19.30 – 21.00 uur in Speeltuin Stadspolders. 

Hierna volgen nog twee Family Factories. Een 'plein picknick' in september en in oktober een thema-avond over het maken van een 'gezinsmissie' .

Meer informatie op www.familyfactory.nu/dordrecht/familyfactorydordrecht

Lees ook

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 17.00.33 (1)

Autobrand in parkeergarage Dordrecht

In parkeergarage Drievriendenhof in Dordrecht is dinsdagmiddag op de eerste verdieping een auto in de brand gevlogen. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend, de garage is tijdelijk afgesloten geweest vanwege de rookontwikkeling.