gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Family Factory voor geprikkelde kinderen

Aanstaande maandag vindt een 'inspiratieavond' van de Family Factory plaats. Een gelegenheid om het gezinsleven centraal te stellen.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Thema is de gevolgen van de vele prikkels door blootstelling aan social media bij kinderen, wat zich zou uiten in psychosomatische klachten als hoofd- en buikpijn, vermoeidheid, gedrags- en concentratieproblemen. De avond is gericht op het herkennen van deze symptomen en hoe ermee om te gaan. Ook worden ervaringen en tips uitgewisseld.


De Family Factory is een lokaal netwerk van ouders en biedt naar eigen zeggen "vaders en moeders de mogelijkheid nieuwe energie, ideeën en inspiratie op te doen voor hun gezin." Aan het woord komt onder meer medeorganisator Annemiek Verhoeff, moeder van een HSP-kind (Hoog Sensitief Persoon), uit Stadspolders. 

De inspiratieavond vindt plaats op maandagavond 29 juni van 19.30 – 21.00 uur in Speeltuin Stadspolders. 

Hierna volgen nog twee Family Factories. Een 'plein picknick' in september en in oktober een thema-avond over het maken van een 'gezinsmissie' .

Meer informatie op www.familyfactory.nu/dordrecht/familyfactorydordrecht

Lees ook

pexelssliedrecht

Gemeente doet aangifte na online bedreigen gemeentebestuurders

De gemeente Sliedrecht heeft aangifte gedaan vanwege online uitingen richting gemeentebestuurders. Dat gebeurde nadat het COA eerder deze maand een vergunningsaanvraag voor een asielzoekerscentrum indiende. “Het is onacceptabel wanneer onze gemeentebestuurders worden beledigd, geïntimideerd of bedreigd”, zegt burgemeester Jan de Vries.

mishandelingstadspolders

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

PSX_20260529_191757

Bewoners afgebrande woonboerderij dankbaar voor hulp: 'Geraakt door de enorme betrokkenheid'

De bewoners van de woonboerderij die vrijdag in Bleskensgraaf in vlammen is opgegaan, hebben hun dank uitgesproken voor alle hulp sindsdien. Ze kregen een dag later al vervangende woon- en werkruimte. “Deze gebeurtenis laat zien hoe kwetsbaar alles kan zijn, maar ook hoeveel kracht er schuilt in saamhorigheid, medemenselijkheid en geloof.”