Dordrecht, Netherlands

Fatbiker zwaargewond bij aanrijding in Zwijndrecht

Zijn fatbike en een bebloed jasje bleven achter Corrado Francke
Een fatbiker is dinsdagochtend gewond geraakt bij een botsing in Zwijndrecht. De vrouw wilde de Brugweg oversteken, maar werd daarbij geschept door een automobilist.
Corrado Francke | 16 juli 2024 13:55 | Aangepast op 16 juli 2024 13:55
Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Voor het ongeluk werd ook een traumateam opgeroepen, maar een vanuit Brabant opgestegen helikopter werd snel weer afgemeld.

Ter plekke was te zien dat het achtergebleven jasje van de fatbiker flink bebloed was. Bij de bestuurster van de auto is zoals gebruikelijk een alcoholtest gedaan. De politie doet onderzoek wat er precies gebeurd is.

Weg tijdelijk dicht
Het ongeluk gebeurde rond kwart voor twaalf bij de rotonde met de Karel Doornmanlaan. Bestuurders die vanuit Zwijndrecht over de brug naar Dordrecht wilden, moesten tijdelijk omrijden via de A16. Reizigers die gebruik maken van bus 2, 92 en 488 richting Dordrecht, konden tijdelijk geen gebruik maken van de haltes Oud-Krispijn, Laan der Verenigde Naties en P+R Weeskinderendijk.

Lees meer over:

112-nieuws|

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Joas (7) ziet rook door sleutelgat komen en redt zijn broertjes, zusjes en ouders

Als de 7-jarige Joas uit Hardinxveld-Giessendam in bed ligt, ziet hij plotseling rook door het sleut...

Garageboxen doorzocht door douane en politie

Politie, douane en gemeentehandhavers hebben dinsdag in totaal negentien garageboxen onderzocht in Z...

Brand in slaapkamer, bewoner op tijd wakker door rookmelder

In een woning aan de Buitendams in Hardinxveld-Giessendam heeft dinsdagavond korte tijd brand gewoed...

Bestelbus belandt in sloot na aanrijding met auto

Een bestelbus en een personenauto zijn maandagavond op elkaar gebotst op het Goudenregenplantsoen in...

Opeens 24 vaten op je stoep: is het drugsafval?

Kom je aan op je werk, blijken er ineens verschillende zwarte en blauwe vaten achtergelaten op je st...

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Een bestelbus is donderdagmiddag van de weg geraakt en tegen een boom geklapt langs de Provincialewe...