Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht-aanhangers verpesten herdenking

“Supporters” van FC Dordrecht hebben tijdens het herdenkingsmoment voor de aanslagen in Parijs bij de wedstrijd Racing Mechelen-La Louvière rookbommen en voetzoekers gegooid.
Gert van der Steen | 16 november 2015 10:41 | Aangepast op 16 november 2015 10:41
Deze heren waren afgezakt naar het Oscar Vankesbeeckstadion om, samen met hooligans van Mechelen, een potje te knokken met aanhangers van La Louvière. Die kregen dan weer steun van Anderlecht-supporters, zegt Het Laatste Nieuws.

Er was echter zoveel politie op de been dat er geen grote rellen plaatsvonden. Tijdens de rust wilden Dordrecht-aanhangers het veld op. Dat werd door de ordedienst voorkomen.

Na de wedstrijd werden bij kleinere ongeregeldheden vijf mensen gearresteerd. Het is niet bekend of daar ook Nederlanders bij waren.
Bron: Soccernews

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...