gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht-aanvaller Nelson Amadin: 'Ik wil belangrijk zijn met mijn goals en mijn spel'

1fc369fe54ef44e0a64f6de3fb43f6ec.jpg

Onze Dordtse voetbalclub bestaat al 129 jaar, en ook dit jaar wordt weer een poging gedaan voor het linkerrijtje. De club haalde hiervoor flink wat nieuwe spelers binnen. RTV Dordrecht stelt ze één voor één voor. We trappen af met Nelson Amadin.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De 19-jarige aanvaller Nelson Amadin komt uit Rotterdam, en doorliep bij Feyenoord de jeugdopleiding. Hij speelt sinds vorig seizoen bij FC Dordrecht.

Amadin omschrijft zichzelf als “een technische speler, snel en dynamisch.” Hij vindt de trainingen bij FC Dordt van hoog niveau, en noemt het “een warme club”.

Heeft hij nog persoonlijke doelen voor komend seizoen? “Ik wil belangrijk zijn voor het team, in mijn goals en met mijn spel. Voetbal bestaat uit het team, daar begint het bij. Als je je persoonlijke doelen daarbij haalt, is dat mooi meegenomen.”

Lees ook

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.

PSX_20260504_080530.jpg

Accu van fatbike in brand in kelderbox

In Zwijndrecht is maandagochtend korte tijd brand geweest in een kelderbox van een portiekflat. Volgens een brandweerwoordvoerder gaat het om een accu van een fatbike.

dodenherdenking2025.png

Twee minuten stilte: op deze plekken kun je maandag terecht voor dodenherdenking

Maandag 4 mei is het om 20:00 uur in heel Nederland twee minuten stil. Zo ook in onze streek. Wil jij graag ergens een herdenking bijwonen? Bekijk in dit artikel waar dat onder meer kan.