gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht bereidt zich voor op wedstrijd tegen Cambuur

FC Dordrecht heeft zich vandaag in de training voorbereid op de wedstrijd tegen Cambuur. “We staan 1-4 achter maar we zijn bereid alles te geven”, zegt trainer Gerard de Nooijer.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Gisteren waren er berichten dat de club had opgegeven maar de trainer weerspreekt dat. “Je moet er niet heen gaan en zeggen, we doen maar wat. We gaan er naar toe en proberen om te winnen.”


De selectie gaat er morgen alles aan doen om te zorgen voor een succes. Middenvelder Dennis Mahmudov: “Ik denk dat we morgen weer veel kansen krijgen en we gaan proberen ze te gebruiken.”

Of FC Dordrecht het sprookje van Leeuwarden voltooid, wordt morgenavond bekend. De supportersvereniging bereid zich in ieder geval voor op een dagje Friesland. “Wij maken er ongeacht de afloop een leuke middag en avond van", schrijven ze op Twitter.

Lees ook

pexelssliedrecht

Gemeente doet aangifte na online bedreigen gemeentebestuurders

De gemeente Sliedrecht heeft aangifte gedaan vanwege online uitingen richting gemeentebestuurders. Dat gebeurde nadat het COA eerder deze maand een vergunningsaanvraag voor een asielzoekerscentrum indiende. “Het is onacceptabel wanneer onze gemeentebestuurders worden beledigd, geïntimideerd of bedreigd”, zegt burgemeester Jan de Vries.

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

VAN DRUNEN-MOTOCROSS-GP-07-GER-2026

Na harde val raakt WK-titel steeds verder uit zicht voor pechvogel Van Drunen

Er moet een wonder gebeuren als Lotte van Drunen nog wereldkampioen motorcross wil worden dit jaar. De 18-jarige Sliedrechtse kwam zondag in Duitsland hard ten val en heeft na twee van de vijf raceweekenden een achterstand van 44 punten op de huidige WK-leider.