gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht bereidt zich voor op wedstrijd tegen Cambuur

FC Dordrecht heeft zich vandaag in de training voorbereid op de wedstrijd tegen Cambuur. “We staan 1-4 achter maar we zijn bereid alles te geven”, zegt trainer Gerard de Nooijer.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Gisteren waren er berichten dat de club had opgegeven maar de trainer weerspreekt dat. “Je moet er niet heen gaan en zeggen, we doen maar wat. We gaan er naar toe en proberen om te winnen.”


De selectie gaat er morgen alles aan doen om te zorgen voor een succes. Middenvelder Dennis Mahmudov: “Ik denk dat we morgen weer veel kansen krijgen en we gaan proberen ze te gebruiken.”

Of FC Dordrecht het sprookje van Leeuwarden voltooid, wordt morgenavond bekend. De supportersvereniging bereid zich in ieder geval voor op een dagje Friesland. “Wij maken er ongeacht de afloop een leuke middag en avond van", schrijven ze op Twitter.

Lees ook

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 17.00.33 (1)

Autobrand in parkeergarage Dordrecht

In parkeergarage Drievriendenhof in Dordrecht is dinsdagmiddag op de eerste verdieping een auto in de brand gevlogen. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend, de garage is tijdelijk afgesloten geweest vanwege de rookontwikkeling.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.