gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht bijna langs Sparta

83ad282964128838051eec10d29bae30.jpg

 FC Dordrecht heeft vrijdagavond op Het Kasteel met 3-2 verloren van Sparta. De Dordtenaren begonnen goed aan de wedstrijd met een 2-0 voorsprong.

Robert van Loon |  | Aangepast op
 FC Dordrecht heeft vrijdagavond op Het Kasteel met 3-2 verloren van Sparta. De Dordtenaren begonnen goed aan de wedstrijd met een 2-0 voorsprong.


FC Dordrecht kende een bliksemstart met een snelle goal. Antonio Stankov stuurde Jeremy Cijntje weg, die uiteindelijk Roy Kortsmit verschalkte (0-1). De Schapenkoppen waren in de beginfase beter dan Sparta. Dat resulteerde na zeventien minuten in een 0-2 stand. Lewis Montsma scoorde met een harde knal zijn eerste goal voor FC Dordrecht.

De Rotterdammers konden allerminst overtuigen en stonden terecht op achterstand. Pas in de slotfase van de eerste helft lag de aansluitingstreffer in het doel van FC Dordrecht. Deroy Duarte zette namens Sparta de 1-2 op het scorebord.

Rotterdamse voorsprong

Na de rust kwam Sparta beter uit de kleedkamer. In de 52e minuut lag de gelijkmaker achter FC Dordrecht-doelman Bryan Janssen. Lars Veldwijk deed met zijn treffer zijn oude ploeg pijn (2-2). De derde Rotterdamse goal liet vervolgens niet lang op zich wachten. Royston Drenthe zag zijn poging van richting worden veranderd. Dat schot zorgde voor de 3-2.

Het einde van de derby bood nog genoeg spektakel. Eerst moest Drenthe een bal van FC Dordrecht-verdediger Daniël Breedijk van de lijn halen. Vervolgens kon Sparta-aanvoerder Veldwijk in het lege doel van de Dordtenaren niet scoren.

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.